Rüyada “ Ev Süpürmek ” Görmek

Ev Süpürmek
Rüyada ev süpürmek, rüya sahibi için malının eksilmesine, girdiği işlerde büyük maddi kayıplar yaşanacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada ev süpürmek, rüya sahibi için malının eksilmesine, girdiği işlerde büyük maddi kayıplar yaşanacağına rivayet edilmiştir. Gören kişi için zamanını boşa harcadığına, gereksiz ve faydası olmayacak işler peşinde koşmaya tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin üst üste yaşayacağı sorunlar nedeni ile, işini kaybedebileceğine, aile düzenin zarar göreceğine işaret eder. İslami yorumuna göre, boş hayal ve söylentiler uğruna elde avuçta ne varsa getiri sağlamayacak işlere yönelmeye, kişinin iflasın eşiğine gelebileceğine delalet eder. Gördüğünüz bu rüyaya son derece dikkat edip, son zamanlarda bu gibi yaklaşımlardan kaçınılması gerektiğine, acele ve düşüncesizce hareketlerden uzak durulması gerektiğini bildirir. Bazen de malından bir kısmını elden çıkarmaya yada heba etmeye, gereksiz harcamalara ve müsrif davranışlara yorulur. Rüyada ev süpürmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Ev Süpürmek Ne Demek

Rüyada ev süpürmek ne demek sualine yapılacak yorum, kişinin malında azalma olacağına, geçim derdi ve sıkıntı içinde olmaya tabir edilmiştir. Rüyada evini süpürdüğünü görmek, temizlik için ise: inanca olan bağlılığa, hem dünya hemde ahiret yaşamı adına hayır içinde olmaya işaret eder. Bazen de kişiye iş ve sosyal yaşamında büyük destek verecek, işlerini kolaylaştıracak yardımcı yahut hizmetliye rivayet edilmiştir.

Rüyada Başkasının Evini Süpürmek

Rüyada başkasının evini süpürmek, kişiye ön ayak olacak, yol gösterip para kazanmasını sağlayacak birine işaret eder. Gören kişinin yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak güç ve çevresi bakımından sözü geçen biri ile ahbaplık kurmasına, bu kişi ile iş yapacağına delalet eder.

Rüyada Ev Temizlemek

Rüyada ev temizlemek, rüya sahibinin yaşadığı iş yahut mekan değişikliği içinde olacağına işaret eder. Görülen bu rüya daha iyi imkanlara kavuşma adına, farklı iş alanlarına yönelmeye, semt değişikliğine tabir edilir.

Rüyada Ev Süpüren Kadın Görmek

Rüyada ev süpüren kadın görmek, kişiye her anlamı ile destek ve yardım içerinde olan, sadık ve hoş görü sahibi bir kadına işaret eder. Evli erkekler için bu kişi yakın akrabalarından biri yahut eşine yorumlanır. Kadınlar için ise, zora düşüldüğü bir anda desteğini göreceğiniz, sizi tekrar hayata bağlayacak, geçmişin kötü izlerini silmeniz de yardımcı olacak birisi olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.