Rüyada “ Evde Kedi ” Görmek

Evde Kedi
Rüyada evde kedi görmek diyanet yorumu okuyun, kişinin çevresinde olan bir düşmana işarettir. Rüyada eve kedi beslemek neye işaret eder islami açıklamaları

Rüyada evde kedi görmek, kişinin çevresinde olan bir düşmana işarettir. Gören kişiye karşı bir düşmanlık eden fesat kötü düşünceler içinde olan birinin olduğunu gösterir. Genelde akraba için olan kötü bir düşmana delalettir. Eğer akrabalarınız ile içli dışlı değilseniz, yakın zamanda böyle bir düşmana sahip olacağınıza yorulur. Kedinin nankör olduğu gibi rüyasında o şekilde yorumlanır. Fakat rüyanın görünüşüne göre değişim gösterir. Evde kedi görülmesi hiç iyiye yorulmaz. Kişinin dikkat etmesi konusunda uyaran bir rüyadır ve iş ortamından tabiri caizse ayağının kaydırılacağı buna dikkat etmesi gerekmektedir. Eğer evde yanınızda oturan bir kedi görüyorsanız, sizin yakınınızda olan düzenbaz bir erkek düşmanı ifade eder. Rüyada yatakta kedi oturmuş şeklinde görülüyorsa ahlaksız bir durumda kalmaya biri evlenmeye yada böyle bir olaya şahit olmaya tabir edilir. Yada evlilikte çıkacak olan ailevi meselelerin olacağını gösterir. İki kişinin bir birine düşmesini yönündedir. Rüyada evde kedi beslemek, kişiye dost görünen fakat onun ardından kuyusunu kazan birinin olduğunu ve problem çıkacağına dair söylemlerde vardır. Yani kısacası nankörlük, ve hainlik, kıskançlık olarak alamet eder.

Rüyada Evde Kedi Görmek İslami Yorumu

Rüyada evde kedi görmek İslami yorumu, kişinin hayatında olan olumsuzlukları ifade eder. Yakınında olan birinden manevi zarar gördüğü ve hayatından çıkarmadığı sürece mutlu olamayacağına delalettir.

Rüyada Evde Kedi Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada evde kedi görmek diyanet yorumu, rüya sahibinin hiç beklemediği bir insandan hem maddi hemde manevi zarar göreceğine işarettir. Kişinin yaşayacağı kalp kırıklığı maddi kayıplarından daha çok olacaktır.

Rüyada Evde Kedi Görmek İmamı Nablusiye göre, kişinin temiz kalpli biri olduğuna ve herkesi o şekilde gördüğüne yorumlanır. Bundan dolayı uğradığı bir çok zarar ve sıkıntı vardır.

Rüyada Evde Kedi Görmek Caferi Sadıka göre, rüya sahibi eğer evinde bir kedi görmüşse ve kedi kaçıyorsa düşmanı ona zarar vermeyecek demektir. Ama evinde oturuyorsa onun için çok büyük sıkıntı anlamına gelir.

Rüyada Evde Kedi Görmek Diyanete göre, bu rüya kişinin hayatında bir arkadaşından yada dostundan göreceği nankörlük anlamına gelir. Bundan dolayı rüya sahibinin canı sıkılacağı üzüntülü zamanlar geçireceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.