Rüyada “ Evde Sülük ” Görmek

Evde Sülük
Rüyada evde sülük görmek, gören kişinin çok faydalı işlere gireceğine ilim öğrenmeye ve çevresinde saygınlık sevgi kazanmaya delalettir.
Etiketler:

Rüyada evde sülük görmek, gören kişinin çok faydalı işlere gireceğine ilim öğrenmeye ve çevresinde saygınlık sevgi kazanmaya delalettir. Ev içinde bolluk bereket olarak ifade edilir. Sıkıntıların birden biteceğine ve ailesinden destek görmeye yorum yapılır. Her zor zamanda yanında olan kişilere sevdiklerinizle uzun bir ömre delalettir. Aynı zamanda hasta yatan biri için hayırlı haberdir. Rüyada suda sülük görmek, sağlıklı olmak anlamına gelir. Hem maddi hemde manevi sıkıntılarından kurtulmaktır. Gören kişinin keyfi yerine gelir ve kendisi için güzel arayışlar içerisine girer. Eğitim hayatında büyük bir yol kat eder. Mesleki anlamda kendi geliştirerek çok güzel yerlere gelir. Mutsuz olduğu dönemleri kısa sürede atlatır ve sorunu kendinde değil başkasında arar. Aile hayatında sıkıntılardan çıkarak yeni güzel günlere başlar. Yaptığı işler sayesinde çok güzel yerlere gelerek yükselir. Rüyada beyaz sülük görmek, bazı olumsuz durumlardan etkilenerek bilinçaltına yansıması olarak ifade edilir.

Rüyada Evde Siyah Sülük Görmek

Rüyada evde siyah sülük görmek, hiç beklemediğiniz bir size uzanacak olan bir elin olduğu anlamındadır. Bu genelde size ilaç gibi gelecek durumları gösterir ve sıkıntınızın son bulmasıdır.

Rüyada Evin Duvarında Sülük Görmek

Rüyada evin duvarında sülük görmek, kişinin elindekinin kıymetini bilmesi anlamında uyarıcı bir rüyadır. Aynı zamanda evde sülük bulmak kısa bir dönem zor dönemden geçilmesidir.

Rüyada Evde Bir Sürü Sülük Görmek

Rüyada evde bir sürü sülük görmek, yakın zamanda alacağınız bir kara haber olarak delalet eder. Birden fazla sülük iyiye yorulmaz sıkıntıların büyümesi arap saçına dönen durumları gösterir.

Rüyada Evin Heryerinde Sülük Görmek

Rüyada evin heryerinde sülük görmek, rüya sahibinin büyük bir çıkmazda olduğunu gösterir. Bundan dolayı allak bullak olmuş ve bu psikolojiden dolayı rüyasına yansımadır ama pek hayırlı bir durum değildir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.