escort alanya

Rüyada “ Evin Yandığını ” Görmek

Evin Yandığını
Rüyada evin yandığını görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişi eyer evin alevler içersinde görürse, hayra rivayet edilmiştir.

Rüyada evin yandığını görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişi eyer evin alevler içersinde görürse, hayra rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşadığı sorun ve sıkıntıların kısa bir zaman içersinde tek tek çözüleceğine işaret eder. Rüyada evin yandığını görmek, rüya sahibinin gördüğünün aksine hayırlara nail olmaya, dert ve üzüntülerin kısa zaman içersinde son bulmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin uzun zamandır bir haberin ulaşmasına yorulur. Rüyada evin yandığını görmek, kişi eyer sadece duman görür ise, pek hayırlı görülmemiş olup, zor ve çetin zamanlar görmesine, sıkıntılar yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin üzücü olaylar yaşayacağına, manevi olarak uzun bir süre toparlanamayacağına yorumlanmıştır. Rüyada evin yandığını görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Evin Yandığını Görmek Nedir

Rüyada evin yandığını görmek, görülenin aksine kişinin beklentilerinin gerçekleşeceğine, borçlarından kurtulmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kısa zaman içersinde güzel ve aydınlık günler yaşayacağı olarak da tabir edilmiştir. Görülen bu rüyada alev görülmeyip sadece is ve duman görülür ise hayra yorumlanmamış olup bir takım sıkıntıların baş göstereceği olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Evinin Yandığını Görmek

Rüyada evinin yandığını görmek, genel olarak kişinin ticari yaşamında ki sorunların baş göstermesine, maddi kayıplar yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin büyük zararlar içersine gireceğine, borçlanacağına yorulur. Kişinin bozulan işlerinin hane yaşantısına da olumsuz yansımasına yorumlanmıştır.

Rüyada Evin Yandığını Görmek Ve Söndürmek

Rüyada evin yandığını görmek ve söndürmek, rüya sahibinin yaşadığı tüm sorunların son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin başına gelen olumsuzlukları aşarak tek tek çözüme kavuşturacağına yorulur. Kişinin yılmadan, usanmadan sıkıntıları aşacağına ve yeniden güzel günlere doğru ilerlemeye yorumlanmıştır.

Rüyada Evin Yanarken Görmek

Rüyada evin yanarken görmek, rüya sahibinin ani gelişen bazı olumsuzluklara karşı önlem almada geç kalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve eğitim yaşamı ile öteleştirdiği sorunların artık içinden çıkılmaz bir hal almasına delalet eder. Kişinin bu yüzden maddi kayıplar başta olmak üzere problemler yaşamasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. oznur dedi ki:

    Rüyada babamın evnde bir yangın cıkmıştı. Evliyim ve normalde o evde yaşamıyorum. Ancak kendimi o evde görüyorum. Yangın bir anda büyümeye başlayınca evden çıkıyoruz. Annem babam ve kendimi görüyorum. Evden cıkmayı başarıyoruz. Ancak daha sonra yangın ihbar hattı veya diğer numaraları bir türlü arayamıyorum. Evin içerisinde telefonum ve bilgisayarım kalıyor. Sonra biraz zaman geçince eşimi görüyorum. Ona olayı anlatmak istiyorum. Onun iş yerinin önünde görüyorum kendimi bir anda.