Rüyada “ Evinde Akrep ” Görmek

Evinde Akrep
Rüyada evinde akrep görmek, genel anlamı ile akrep görmek, kişinin güvendiği fakat ilerleyen zamanlarda zararını göreceği kötü birisine yorulur.

Rüyada evinde akrep görmek, genel anlamı ile akrep görmek, kişinin güvendiği fakat ilerleyen zamanlarda zararını göreceği kötü birisine yorulur. Evinde akrep gören birisi,  iş hayatında yanlış kararlar içinde olmasına, bu yüzden maddi anlamda hem kendisini hemde  ailesini zor duruma sokacağına delalet eder. Gören kişilerin kötü niyetli fakat kişiye dost gibi yanaşan kişilerin telkinleri sonucu yanlış kararlar alacağına, bu durumun ceremesini çekeceğine rivayet edilmiştir. Bazı alimlere göre ise, bu rüya kişinin hanesine rahat bir şekilde girip çıkan fakat kişiye zararı dokunacak birisine yorulur. Görülen bu rüyanın esrarı evinizde size yakın bir dost gibi görünüp, arkanızdan dedikodunuzu yapan biri olarak da tabir edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya ile alakalı farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorumlanması için bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Evinde Akrep Görmek Nedir

Rüyada evinde akrep görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden olan fakat kişiye haset besleyen birine yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya bu kişiye son derece dikkatli olmanız gerektiğine, uzaklaşmanız gerektiğine yada ona bu fırsatı vermemeniz gerektiğine tabir edilir. Kişinin dikkate alması gereken rüyalardan olup, bu dönemde maddi anlamda riskli işlerden uzak durulması gerektiğine, tecrübe edilmemiş işlere yönelinmemesi gerektiği olarak da rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Akrep Görmek

Rüyada kırmızı akrep görmek, kişinin çevresinde bulunan hilebaz ve dolandırıcı birine işaret eder. Bu kişinin rüya sahibini tatlı söz ve aldatıcılığı ile maddi ve manevi olarak zarara sokacağına delalet eder. Görülen bu rüya ilahi bir uyarı olmak ile beraber yakınınız da bu vasıflara sahip biri var ise bir an önce uzaklaşılması gerektiğini bildirir.

Rüyada Akrebin Kaçtığını Görmek

Rüyada akrebin kaçtığını görmek, kişiye davranışları ile korku ve baskı içine almak isteyen birine yorulur. Görülen bu rüya bu vasıflarda birinin rüya sahibine musallat olmasına fakat kişinin önceden alığı tedbir ve cesaretli tutumu sayesinde bu kişinin hayallerine vakıf olmayacağına tabir edilir.

Rüyada Duvarda Akrep Görmek

Rüyada duvarda akrep görmek, kişinin başına gelebilecek bir takım bela ve musibetlere işaret eder. Görülen bu rüya iş yada hane yaşamındaki bir takım aksiliklere yorulur. Yapılması gereken bu rüyayı görenler için var ise hatalı davranışlarından yada kötü çevreden uzaklaşmaları gerektiğini bildirir.

Rüyada Yatakta Akrep Görmek

Rüyada yatakta akrep görmek, eşler arası huzursuzluğa tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya evli kişiler için eşler arasına giren üçüncü bir kişinin varlığı olarak yorumlanır. Bazen de kişinin çevrede yayılan yalan dedikodular yüzünden hanedeki huzurunu bozması olarak da rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.