Rüyada “ Evlenmek ” Görmek

Evlenmek
Allah tarafından alınacak bir yardıma delalet etmektedir. Bu anlamda rüyaların en anlamlısı ve en güzellerinden biridir.

Rüyada Evlenmek; Evlilik kurumuyla ilgili duygu ve düşüncelerinizi yansıttığı gibi, kişiliğinizde akıl ve duygular arasında yaşanan çelişkinin uyumlu biçimde çözüldüğünü de ifade ediyor olabilir. Bekar birisi evlendiğini görüyorsa, evlilikle ilgili merak ettiği ayrıntıları öğrenme isteği duyduğunu ve belki de kendini evlilik fikrine hazırlamaya çalıştığını gösterir.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçtiğini Görmek; Rüyada evlenmekten vazgeçtiğini görmek rüyayı gören kişi evlilik hazırlığı içinde ise istemediği bir evlilik yaptığına işarettir.

Rüyada Evlenmek Gelinlik Giydiğini Görmek; Rüyada evlenmek gelinlik giymek rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine ve kısmetinin açılacağına yorumlanır.Giydiği gelinlik güzel parlak ise güzel bir evlilik yapacağı ve mutlu olacağına eski kötü bir gelinlik ise istemediği bir evlilik olup mutlu olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Evlenmek Üzere Olduğunu Görmek; Rüyada evlenmek üzere olduğunu görmek rüyayı gören kişinin evliliği ile alakalı korkuları ve endişelerinin olduğuna yorumlanır.Bu rüya isteksiz gönülsüz bir evlik ise evlenen kişi muradına eremeyeceği yorumu da yapılır.

Rüyada Evlenmek Zorla Evlendirildiğini Görmek; Rüyada zorla evlendiğini görmek rüya alimlerine göre rüyayı gören kişinin muradı eremeyeceği ve hayırlı bir evlilik yapamayacağına işaret eder.

Rüyada Yeniden Evlendiğini Görmek;  Rüyada yeniden evlendiğini görmek rüyayı gören kişinin hayatında büyük değişiklikler ve yenilikler olacağına aynı zamanda kısmetlerinin açılacağına tabir edilir.

Rüyada Babasıyla Evlendiğini Görmek; Rüyada babasıyla evlendiğini gören rüya sahibi evliliğinde huzura berekete ve mutluluğa ereceğine ve onun hayatta bütün isteklerini yerine getirecek bir eş ile evleneceğine işaret eder.

Rüyada Sevdiğiyle Evlendiğini Görmek; Rüyada sevdiğinle evlendiğini görmek rüya sahibinin gönlünden geçen arzu ve isteklerinin gerçekleşeceği ve bu kişi ile hayırlı bir evlilik yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Akrabayla Evlendiğini Görmek; Rüyada akrabayla evlendiğini görmek rüyayı gören kişinin büyük sorunlar yaşayacağı ve hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine yorumlanır. Rüya alimlerine göre de rüyada akrabayla evlenmek başlangıç da huzurlu bir evlilik fakat ilerleyen zamanda evliliğin kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada Eşiyle Evlendiğini Görmek; Rüyada eşiyle evlendiğini görmek rüya sahibinin göreceği en güzel rüyalardan birisidir.Bu rüya sahibinin eşi ile arasında bir ömür muhabbetin ve bereketin hasıl olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kardeşiyle Evlendiğini Görmek;  Rüyada kardeşiyle evlendiğini görmek yada nikah düşmeyen kan bağı olan biri ile evlendiğini görmek rüya sahibine büyük bir kısmet doğacağı ve büyük bir işin başına geçeceği manasına gelir.

Rüyada Düğün Görmek Dini Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.