Rüyada “ Evli Kadının Gelinlik Giymesi ” Görmek

Evli Kadının Gelinlik Giymesi
Rüyada evli kadının gelinlik giymesi, rüya sahibi için evlilik ve aile ilişkilerinin son derece güzel olmasına, neşe ve sevinç duymaya, huzurlu bir hayata işaret eder.

Rüyada evli kadının gelinlik giymesi, rüya sahibi için evlilik ve aile ilişkilerinin son derece güzel olmasına, neşe ve sevinç duymaya, huzurlu bir hayata işaret eder. Gören kişi için iş ve özel yaşamına dair olumlu gelişmelerin yaşanacağına, akraba çevresi ile anlaşmaya delalet eder. Rüyanızda temiz ve beyaz bir gelinlik giydiğinizi görmeniz, uzun süredir beklenti içinde olunan bir olayın gerçekleşmesine, sizi son derece mutlu edecek bir müjde olarak da tabir edilmiştir. Ayrıca kişinin eşi ile birbirlerine olan aşk ve sevginin daim olmasına rivayet edilmiştir. Kişi rüyasında kirli ve temiz olmayan bir gelinlik giydiğini görmesi, rüya sahibini derinden etkileyecek ailevi bir probleme yorulur. Yırtık gelinlik giymek ise, maddi ve manevi anlamda yıpratıcı bir dönemin yaşanacağını bildirir. Rüyada evli bir kadının gelinlik giymesi, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Saygılarımızla…

Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi Nedir

Rüyada evli bir kadının gelinlik giymesi, bolluk ve berekete, hane içi iyi geçime, aile birlik ve dirliğinin daim olmasına işaret eder. Rüyada evli ve yaşlı bir hanımın bu rüyayı görmesi, sağlık sorunları yaşamasına, evli bir erkeğin bu rüyayı görmesi, hanımının gebe kalacağına tabir edilmiştir. Genel olarak hayra yorumlanmış olan bu rüya görülüş şekline görede alimler nazarında farklı yorumlar içermektedir.

Rüyada Evli Kadının Siyah Gelinlik Giymesi

Rüyada evli kadının siyah gelinlik giymesi, dikkate alınması gereken bu rüya, kişinin son zamanlarda yaşayabileceği tehlikeli bir duruma işaret eder. gören kişinin hem kendini hemde ailesini olumsuz etkileyecek gelişmelere tabir olunur.

Rüyada Evli Birinin Mavi Gelinlik Giymesi

Rüyada evli birinin mavi gelinlik giymesi, eşine bağlı hürmetkar, eşi tarafından sevip sayılan birine işaret eder. Gören kişinin hoş görülü ve evine, ailesine olan bağlılığına, temiz ahlak sahibi biri olduğuna tabir edilmiştir.

Rüyada Evli Birinin Kahverengi Gelinlik Giymesi

Rüyada evli birinin kahverengi gelinlik giymesi, ikilemde kalmaya, endişe duymaya ve karar vermekte zorluk yaşandığına işaret eder. Gören kişinin alacağı kararlarda temkinli davranıp, acele etmeden karar vermesi gerektiğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.