Rüyada “ Evliya ” Görmek

Evliya
Rüyada evliya görmek Allah tarafından hayırların en büyüğü ve en güzeli ile ödüllendirilmeye işaret eder. Rüya sahibi güzel ahlaklı, dinine bağlı, hayır yapmayı unutmayan, sadece dünya hayatı için değil ahiret hayatı için de yaşayan, yardımsever imanlı kimsedir.

Rüyada Evliya Görmek; Rüyada evliya görmek Allah tarafından hayırların en büyüğü ve en güzeli ile ödüllendirilmeye işaret eder. Rüya sahibi güzel ahlaklı, dinine bağlı, hayır yapmayı unutmayan, sadece dünya hayatı için değil ahiret hayatı için de yaşayan, yardımsever, merhametli, imanlı ve yüce kimsedir. Onun gittiği her yerde kendisi için hayır ve lütuf vardır. Kısmeti ve lokması hiç yarım kalmaz, eli darlığa düşmez, çetin ve illet hastalıklar yaşamaz, hayır duaları eksik olmaz diye tabir edilir. Rüyada evliya görmek gönlü Allah aşkı ile dolu, iman sahibi bir kişiye işaret eder. Rüya sahibi hak yolunda en hayırlı işleri yapan, yalana dolana, hırsızlığa, yolsuzluğa karışmayan ve haramdan sakınan kişidir.

Rüyada Evliya İle Namaz Kılmak; Rüyada evliya ile namaz kılmak faydalı işler ile meşgul olacağına, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, alın teriyle kazanılan paraya, şöhrete erişmeye, devlette mertebeye çıkılacağına, mutluluğa kavuşmaya, toplum yaşamında mutluluğa, maddi zorluklardan kurtulmaya, sevecen genç kişiye, paranın temiz olacağına, yüksek kısmete delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da Rüyada evliya ile namaz kılmak  karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, maddi sıkıntıya, kederden sıyrıla mamaya, can sıkıcı hale düşmeye, sıhhatin bozulacağına delalettir.

Rüyada Evliya Çelebiyi Görmek; Rüyada evliya çelebiyi görmek  yakın zamanda duyulacak sevindirici gelişmelere, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, yüksek makama gelineceğine, bol talihe, sevince kavuşulacağına, maddi yükü bulunan dosttan uzak durulacağına, mülke gelecek artışa, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, huzur bulmaya, gönül ilişkilerinde mutluluğa, planların gerçekleşeceğine delalet eder

Rüyada Evliya Olmak; Rüyada evliya olmak getirili yatırım yapacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, rahatlığa, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, sözüne bağlı kalacağına, işte mevkiye çıkılacağına, hünerli bir kimseye, sevince, iş yerinde terfiye, sağlığını kazanmaya, manevi yükü olan bir kimseden uzak durulacağına delalet eder

Rüyada Evliya Türbesi Görmek; Rüyada evliya türbesi görmek , iyi amel yapmaya, hayır ve iyilikte bulunmaya ve günahlardan tövbeye işarettir. Rüyada Peygamberlerden birinin kabrini görmek; hayır bereket, şefaat, evlilik ve tövbedir. Bir peygamberin yahut evliyanın türbesinde münasebetsiz bir fiilde bulunan, günah işler. Ayrıca rüyada  Gayr-ı Müslimlerin kabristanını görmek; bid’at, gaflet, zina, günah ve korku ifadesidir. Bu kabristandan kıymetli bir şey almak; helal malla yorumlanır.

Rüyada Evliya Sesi Duymak; Rüyada evliya sesi duymak emniyetli olmaya, kazanca gelecek fazlalığa, beceri sahibi bir kimseye, tertemiz paraya, imrenilen bir mutluluğa, faydalı işlere, fakirlikten sıyrılmaya, sağlıklı hayata, huzurlu kalacağına, merhametli eşe, bereketli günlere işaret eder. Rüyada evliya sesi duymak  nadiren de kaprisli bir yöneticiye, maddi probleme, fenalığını gizleyen kimseye, fukaralığa, rahatı kaybetmeye delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.