Rüyada “ Evrak ” Görmek

Evrak
Rüyada evrak görmek şanssızlık ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin bazı konularda başarısız olacağı ve büyük hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada evrak görmek, hayırsızlık ve vefasızlık görmeye, haksızlığa ve hakarete uğramaya tabir edilir. Zor ve zahmetli günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Evrak Görmek; Rüyada evrak görmek şanssızlık ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin bazı konularda başarısız olacağı ve büyük hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Kişi inandığı ve güvendiği kişilerden yana ne kadar yanıldığını anlayıp, üzgün ve mutsuz günler geçirecek demektir. Rüyada evrak görmek, hayırsızlık ve vefasızlık görmeye, haksızlığa ve hakarete uğramaya tabir edilir. Zor ve zahmetli günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Evrak Hazırlamak; Rüyada evrak hazırlamak  kazanca gelecek artışa, yüksek gelire, sakin bir hayat süreceğine, becerili bir kimseye, sosyal yaşamda muvaffakıyete, helal nimete, özlemi duyulan bir başarıya, getirili atılım yapacağına, iyi geleceğe, zorluk çekmeden elde edilen altına, merhametli eşe delalettir. Rüyada evrak hazırlamak aynı zamanda fenalık görülmesine, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, üzüntüden kurtulamamaya, sıkıntıya yaşantıya, iyi hali kaybetmeye yorulur.

Rüyada Evrat Kaybetmek; Rüyada evrak kaybetmek yetenekli bir insana, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, cömert insana, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı gelişmelere, kuvvete ermeye, kazancın hayırlı olmasına, Salih çocuğa, manevi yükü olan yabancıdan kendini kurtarmaya, güvende hissetmeye, kolay kazanılan ganimete, şöhrete ermeye delalet eder.

Rüyada Evrak Doldurmak; Rüyada evrak doldurmak  arkadaşlarla ve dostlarla sıkı muhabbette olmaya, işten ya da okuldan arta kalan zamanlarda ve her fırsatta bir araya gelmeye, eğlenceli, keyifli zamanlar geçirmeye tabir edilir.  Rüyada evrakları dosyaladığını görmek, devlet dairesine verilmek üzere bazı evraklar hazırlamak zorunda olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Evrak İncelemek; Rüyada evrak incelemek bol gelire, devlette makama çıkılacağına, iyi işlere, şana erişmeye, sevecen yaşlı akrabaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, yeminin yerine getirileceğine, mutluluk dolu yarınlara, sağlığını kazanmaya, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, arkadaşlarıyla gülmeye delalettir.

Rüyada Evrak Çantası Görmek; Rüyada evrak çantası görmek getirili yatırımlar yapacağına, istenilen güce ulaşmaya, külfetsiz elde edilen paraya, tez zamanda alınacak mutlu edici habere, şana erişmeye, vefakar eşe, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, finansal yükü bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağı na, memuriyette mevkiye çıkacağına, zenginliğe, aşk hayatının yolunda olduğuna işaret eder.

Rüyada Evrak İmzalamak; Rüyada evrak imzalamak rüyada evrakları imzaladığınızı görmek, işlerinizin hafifleyeceğine, kolaylaşacağına işaret eder. Rüyada evrak imzalamak, aynı zamanda makamınızın yükseleceğine, tüccar için kâr ve kazancın artacağına, devlet dairesindeki işlerinizi kolaylıkla halledeceğin ize işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.