Rüyada “ Fabrika ” Görmek

Fabrika
Rüyada fabrika görmek rüya sahibinin büyük bir iş yapmaya teşebbüs edeceğine işaret eder. Rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmek sıhhat ve saadete işarettir. Rüyada fabrika görmek insan kalabalığı ve birlikteliği tabir edilir.

Rüyada Fabrika Görmek; Rüyada fabrika görmek rüya sahibinin büyük bir iş yapmaya teşebbüs edeceğine işaret eder. Rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmek sıhhat ve saadete işarettir. Rüyada fabrika görmek insan kalabalığı ve birlikteliği  tabir edilir. Şehirlerde yaşayan insan yığınlarına ve büyük kitlelere işaret eder ve insan çokluğu anlamına gelir. Rüyada fabrika görmek sadece genel olarak değil aynı zamanda rüya sahibiyle, yani rüya sahibine özel olarak da yorumlanır. Bu rüyanın kişisel yorumuna göre, rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapacağı ve önemli miktarlarda sermaye elde edeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Fabrika Sahibi Olmak; Rüyada fabrika sahibi olmak arzuların yerine geleceğine, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, bir kaç hafta içinde alınacak mutlu edici gelişmelere, bol kısmete, imrenilen bir başarıya, rahatlamaya, sevince ermeye, bol kazanca, yetenek sahibi bir insana, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, aşk hayatının iyi gittiğine yorumlanmaktadır. Rüyada fabrika sahibi olmak olumsuz yorum olarak korkulanın başına gelmesine, üzülmeye, mes’uliyetten dolayı rahatsız olmaya, parasal zarara, art niyetli bir amire yorulur.

Rüyada Fabrika Sahibi Görmek; Rüyada fabrika sahibi görmek arzuların yerine geleceğine, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, bir kaç hafta içinde alınacak mutlu edici gelişmelere, bol kısmete, imrenilen bir başarıya, rahatlamaya, sevince ermeye, bol kazanca, yetenek sahibi bir insana, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, aşk hayatının iyi gittiğine yorumlanmaktadır. Olumsuz yorum olarak ta Rüyada fabrika sahibi görmek korkulanın başına gelmesine, üzülmeye, mes’uliyetten dolayı rahatsız olmaya, parasal zarara, art niyetli bir amire yorulur.

Rüyada Fabrika Bacası Görmek; Rüyada fabrika bacası görmek rüyasında bir kişinin fabrikanın bacasında duman tüttüğünü görmesi kişinin ailevi hayatına düzenine işaret eder kişi bekarsa evlenir. Bir yuva kurar ve geçimini sağlayacak iyi bir işte çalışmasını devam ettirir. Rüyada fabrika bacası görmek, kişinin tam istediği gibi bir işe sahip olacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Fabrika Kurmak; Rüyada fabrika kurmak rüyada bir fabrika kurmak için çaba gösterdiğini görmek bazen rüyanın görüldüğü şekilde tabir edilir. Çünkü bazen görülen rüyalar olması gerekeni anlatmaktadır bunun hakkında ön bilgiyi insana taşımaktadır. Rüyada fabrika kurmak  şan ve şöhrete işlerindeki gayretin karşılığını görmeye delalet eder. Rüyada fabrika bacası görmek Rüya sahibinin ev ve evlilik hayatı ile açıklanır. Mutlu ve huzurlu bir yuva sahibi olacağı, eşi tarafından çok sevilip el üstünde tutulacağı şeklinde yorumlanır. Kişi tam da istediği gibi bir eşe sahip olacak, ağız tadı ve huzur içinde yaşayacaktır.

Rüyada Fabrikada Gezmek; Rüyada fabrikada gezmek  yeni bir işe girişmeye bu işte yükselmeye delalet eder. Rüyada Fabrika gezmek bazende iş için bir seyahate çıkmaya da işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yapmış olduğu değişikliklere ve hareketlenmelere işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.