Rüyada “ Fakir ” Görmek

Fakir
Düşümüzde yoksullaştığı mızı ve zor koşullarda yaşadığımızı görmek, doğrudan doğruya bu tür bir durumun gerçek yaşamda ortaya çıkmasından duyduğumuz bilinçaltı kaygıları gösterir.

Rüyasında; fakir olduğunu ve dilendiğini gören kimse, zenginin ölümünü veya ortaya çıkacak bir sadakayı ya da o kimsenin bir menfaat sağlayacağını ifade eder.Rüyasında dilendiğini ve kendisine bir şey verildiğini gören kimse, zahmetsiz bir kazanç veya mal sahibi olur.Rüyada; fakirler ve iyi kullara hizmet etmek, onlar için tevazu göstermek, onların emrine uyarak yanlarında durmak; o insanın kıymetli olmasını ifade eder.

Rüyada Fakirleştiğini Görmek

Düşümüzde yoksullaştığı mızı ve zor koşullarda yaşadığımızı görmek, doğrudan doğruya bu tür bir durumun gerçek yaşamda ortaya çıkmasından duyduğumuz bilinçaltı kaygıları gösterir. Eğer rüyanızda fakir görürseniz yada fakir birini görürseniz o gün için de darda olan kimselere yardım etmeniz sizi manevi bir zenginliğe kavuşturacağı gibi aynı zaman da görmüş olduğunuz bu rüyanın sıkıntısını üzerinizden atmanıza da vesile olacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.