Rüyada “ Falcı ” Görmek

Falcı
Rüyada falcı görmek rüya sahibinin istemeden gönülden vermeyeceği sadakaya, zekata ya da yapacağı hayır işine delalet edilir.

Rüyada Falcı Görmek; Rüyada falcı görmek  rüya sahibinin  istemeden gönülden vermeyeceği sadakaya, zekata ya da yapacağı hayır işine delalet edilir. Bu hayır Allah katında gönülsüz yapıldığı için kabul olarak görülmez.Aynı zamanda falcı görmek kişinin geçmişte çok sevdiği ve unutamadığı kişiyle tekrar bir araya gelerek birleşmeye çalışmasıyla yorumlanır.Kişi bu davranışıyla çevre hayatı ve özel hayatında ki saygınlığını kaybederek insanların sevgisini kaybeder.

Rüyada Falcı Kadın Görmek; Rüyada falcı kadın  görmek rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntıları dile getirir.Rüya sahibi iş hayatında önemsiz bir konu yüzünden çıkmazlara girer bu çıkmazlar kişide maddi ve manevi bakımdan huzurunun bozulmasına sebep olur. Fakat kişi bu sıkıntıyı kısa zamanda atlatarak refaha ermiş olur.

Rüyada Fal Baktırmak; Rüyada fal baktırmak Rüya sahibinin üzerinde kem gözler olduğuna, komşu, arkadaş ya da dost sandıklarının kötü elektriğine maruz kalacağının işarettir. Öyle ki rüya sahibi dostlarından iş hayatında ki arkadaşlarından ve ailesindeki kişilerin kem gözle baktığını düşünmektedir. Bu düşünce rüya sahibinde olumsuz sonuçlara neden olacaktır.

Rüyada Fal Bakmak; Rüyada fal bakmak hayatın rüya sahibi için her yönden çok güzel geçtiğini maddi ve manevi bakımdan bolluk ve bereketle yaşadığını tüm isteklerinin kabul olduğunu hayatı boyunca hep mutlu olduğunu ifade eder. Rüya sahibi bu dünyada erişebilecek en yüksek mutluluğa ermiş olur.

Rüyada Falcıya Gitmek; Rüyada falcıya gitmek  Rüyasında falcıya gittiğini gören kişi yaşadığı boşluğu kapatmak için yeni uğraşlar ve yeni arayışlar içine girecek fakat yine de mutlu olamayacaktır. Çünkü derdinin ilacı zamandır. Bu kişiler kendilerini bir boşlukta hissederek kendilerine çıkışı olan bir yol ararlar buldukları bu yolun kendilerini huzura kavuşturacağını zannederler.

Rüyada Kahve Falı Bakmak; Rüyada kahve falı bakmanın birden çok farklı yorumları vardır.Bunlar ; düşmanlarına galip gelerek onların tüm saldırılarını savmaya ve kötülüklerini önlemeye; isteği olanlar için arzuların gerçekleşmesine, murada ermeye; hastalığı olanlar için şifa bulmaya, ihtiyaçların giderilmesine; kişilerden yardım görmeye, her türlü sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.