Rüyada “ Fare İle Konuşmak ” Görmek

Fare İle Konuşmak
Rüyada fare ile konuşmak, hakkınızda sinsilik düşünen biri ile diyalog içinde olmaya işaret eder. Fare rüyalarının genel anlamı ile kendisinden zarar görülecek zayıf bir düşmana yorulur.

Rüyada fare ile konuşmak, hakkınızda sinsilik düşünen biri ile diyalog içinde olmaya işaret eder. Fare rüyalarının genel anlamı ile kendisinden zarar görülecek zayıf bir düşmana yorulur. Gördüğünüz bu rüya iş yada sosyal yaşamınızda karşılaşacağınız hakkında pek bilginiz olmayan art niyetli birine tabir edilmiştir. Bazen de bu rüya yaşamınıza dahil olan, size karşı yakın bir dost gibi görünen fakat haset biri olarak da rivayet edilmiştir. Hayra yorumlanmamış olan bu rüya bu kişiden görülebilecek kötülüğe, maddi ve manevi anlamda huzursuzluk yaşamak olarak da yorumlanır. Hak yolundan uzaklaşmış bir ile münasebet içinde olmaya, arkadaşlık yapmaya delalet eder. Dost meclisi olarak görülen bir yerin aslında şer içerdiğini bildirir. Rüyada fare ile konuşmak görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz.

Rüyada Fare İle Konuşmak Nedir

Rüyada fare ile konuşmak nedir sualine verilecek olan cevap, kişinin yaşamında yeni tanışacağı birinden sıkıntı görmeye işaret eder. Görülen bu rüyanın esrarı son zamanlarda tanıştığınız birine karşı dikkat etmeniz gerektiğine yorulur. Bu rüyayı görenler için uyarı niteliğinde olup çevrenizde size karşı dostça yaklaşıp, sinsi tavırlar içerisinde olan birine karşı önlem almanızda fayda görülmüştür.

Rüyada Fere İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada fare ile konuştuğunu görmek, size faydası dokunmayacak, doğru yoldan uzaklaştıracak birine işaret eder. Görülen bu rüya hoş olmayan işler içerisinde olmaya, kurulan yanlış arkadaşlıklar yüzünden günaha girmeye, harama meyil etmeye rivayet edilir.

Rüyada Konuşan Fare Görmek

Rüyada konuşan fare görmek, iki yüzlü, bozguncu ve sözüne itibar edilmeyen birine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya kötü niyetli ve dedikoducu bir kadına yorumlanır. Bu kişinin sizin hane yaşamınıza zarar vereceğine, iftiraya varan dedikoduları yüzünden huzursuzluk yaşamaya yorulur.

Rüyada Fare Sesi Duymak

Rüyada fare sesi duymak, bela ve musibetler yaşamaya, art niyet taşıyan kişiler ile temas halinde olmaya yorulur. Bazen de bu rüya legal olmayan kişiler ile arkadaşlık kurmaya yada ahlaki yönden kötü bir kadın ile muhabbet kurmaya tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.