Rüyada “ Fare Isırması ” Görmek

Fare Isırması
Rüyada fare ısırması görmek neye delalet eder. Rüyada fare ısırması görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada fare ısırması görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Fare Isırması  Görmek

Rüyada fare ısırması görmek; rüyada fare ısırması çevrenizde size zarar verecek dost görünen düşmanlarınızın olacağı ve bu kişilere karşı temkinli ve tedbirli olunması gerektiğine yorumlanır. Rüyada fare ısırdığını görmek, akrabalarınıza karşı dikkatli ve temkinli olunması gerektiğine ve akrabalarınızdan gelecek olan maddi ve manevi zararlar olacağına tabir edilir. Rüyada farenin birini ısırdığını görmek, çok yakın bir dostunuzun arkadaşınızın çevrenizde yakın bildiğiniz hatta dost gördüğünüz kişi tarafından zarar uğratılacağı na delalet eder. İslami rüya alimlerince de ifade edilen fare ısırması rüyası kişinin şeytanın şerrine boyun eğerek onun kötülüklerinde ilerleyeceğine, hayatını alt üst edecek olaylara karışarak çevresindeki insanlar karşısında değerinin yok olacağına işaret edilir.

Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Rüyada fare ısırdığını görmek; rüya sahibinin düşmanları tarafından zarar gördüğünü ve hayatında dikkat etmesi gereken durumlar olacağına delalet eder ve rüya sahibinin bu rüyada dikkatli ve temkinli olması gerekir. Bu rüya aynı zaman da kişi için hayatına yönelik aldığı kararlarda dikkat ederek çevresinden gelecek olan zararlara karşı temkinli yaklaşması gerektiğine, hanesine girip çıkan kişilerden doğabilecek zararları önceden görerek hane içi sırlarını açığa çıkarmamalıdırlar.

Rüyada Farenin Bacağını Isırması Görmek

Rüyada farenin bacağını ısırdığını görmek; bu rüya kişi ya da kişiler için iş hayatında yaşanacak sıkıntılara, maddi kayıplar yaşayarak yakın dostluklar kurduğunuz kimselerle aranızın açılmasına, yaşadığınız huzursuzlukların haneni zede yansıyarak aile içi sorunların boy göstermesine yorumlanır. Rüyada ayak parmaklarını fare ısırması görmek, ise düşmanlarınızın çoğalarak zor duruma düşeceğinize, umduğunuz başarıyı elde edemeyerek hüsrana uğrayacağınızı, elinizde ki mal varlığın da da olacağınıza işaret edilir.

Rüyada Siyah Fare Isırması Görmek

Rüyada siyah fare ısırması görmek; rüya sahibinin yapacağı hayırsız bir birliktelik olacağına işaret edilirken  bu rüya aynı zamanda ömrünüzün kısa olacağına işaret eder. Rüyada  siyah fare görmek,  hayatınıza girecek olumsuz arkadaşlarınızın olacağı ve bu birliktelikte sürekli ayrılıkların yaşanacağına delalet eder. Rüyada siyah fare ısırması görmek,  rüya sahibini sağlık açısından zarar verecek birilerinin olacağı yada salgın bir hastalığa yakalanacağınızı ve ömrünüzün kısalacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Isırması Görmek

Rüyada beyaz fare ısırması görmek; genel  olarak olumsuzluklara ve kötülüklere sembol olarak gösterilen fare rüyası yorumu beyaz fare ısırması ifadesinde bu sembollerin tersini içermiş güzel hayat, mutlu bir gelecek, sağlık içinde geçecek huzurlu ömür vb bir çok güzelliklerle ifade edilmiştir. Bir kimsenin rüyasında beyaz fare ısırması görmesi, kişinin helal rızk peşinde koşan, ailesini tüm kötülüklerden uzak mutlu huzurlu yaşatan, elindeki güzelliklerin değerini bilerek onlar için Rabbine her zaman şükreden kişilere yorumlanır.

Rüyada Parmağı Fare Isırması Görmek

Rüyada parmağı fare ısırması görmek; hayatınıza yönelik aldığınız kararlarda başarısızlığa uğrayarak fırsat kapılarını tepeceğin ize, aldığınız yanlış kararlar yüzünden bir çok hatalı davranışlar sergileyerek iş hayatında kısa sürede batma noktasına geleceğinize, hastalığın ve kötülüğün yakanızı bırakmayarak hayatınızda şerrin her daim süre geleceğine  işaret edilir. Rüyada parmağı fare ısırması görmek, art niyetli bir kadına yada bir kadın tarafından sıkıntı yaşamaya, erkek ve kadın içinde sorunlara işarettir. Bir kimsenin rüyasında  parmağını fare ısırdığını  görmesi, ev soyan bir hırsızı ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Osman Kıraç dedi ki:

  Hayırlı akşamlar hocam kolay gelsin rüyamda evimizin bodrum katında sesler geliyor du merak edip aşşağıya indiğimde büyük lağım farelerinin saldırısına uğradım korkarak oradan uzaklaştm

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Osman bey rüyada fare saldırısı görmek, rüya sahibinin düşmanları tarafından zarar gördüğünü ve hayatında dikkat etmesi gereken durumlar olacağına delalet eder ve rüya sahibinin bu rüyada dikkatli ve temkinli olması gerekir.

 2. Hülya soy dedi ki:

  Merhabalar hayırlı haftalar hocam yorumunuz için teşekkürler içimi rahatlattiniz hocam Annem rüyasında evin odalarında farelerindfarelerin dolaştığını görmüş fare kapani kuracağı sırada farelerin saldırısına uğramış

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Hülya hanım hayırlı haftalar rüyada gördüğünüz fareler hayatınıza girecek olumsuz arkadaşlarınızın olacağı ve bu birliktelikte sürekli ayrılıkların yaşanacağına delalet eder. Rüyada fare ısırması görmek, rüya sahibinin düşmanları tarafından zarar gördüğünü ve hayatında dikkat etmesi gereken durumlar olacağına delalet eder ve rüya sahibinin bu rüyada dikkatli ve temkinli olması gerekir. Bu rüya aynı zaman da kişi için hayatına yönelik aldığı kararlarda dikkat ederek çevresinden gelecek olan zararlara karşı temkinli yaklaşması gerektiğine, hanesine girip çıkan kişilerden doğabilecek zararları önceden görerek hane içi sırlarını açığa çıkarmamalıdırlar.

 3. Elif can ünaldı dedi ki:

  Kolay gelsin rüyamda büyük korkunç bir fare gördüm faresi ölmüş biri yakınımızin etini kemiriyor du çığlık atarak uyanmışım

  1. admin dedi ki:

   Sağolun Elif hanım rüyanız hayır olsun rüyada fare saldırısı ve ısırması görmek, çevrenizde size zarar verecek dost görünen düşmanlarınızın olacağı ve bu kişilere karşı temkinli ve tedbirli olunması gerektiğine yorumlanır. Rüyada fare ısırdığını görmek, akrabalarınıza karşı dikkatli ve temkinli olunması gerektiğine ve akrabalarınızdan gelecek olan maddi ve manevi zararlar olacağına tabir edilir.

 4. Yeliz dal dedi ki:

  Kolay gelsin merhaba rüyamda tarla faresi gördüm odamın içinde dolaşıyor du kardeşim odaya girdiğini de çığlık atmaya başladı

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Yeliz hanım rüyada fare görmek, kışkırtıcı bir kadını ifade eder. Rüyada feryat eden bir kadın ev soyan bir hırsızı ifade eder. Diğer rüya yorumlarında rüyada fare görmek rüya sahibine hastalık ve mal kaybının olacağının habercisi olarak verilir.

 5. hakan dedi ki:

  Merhaba hocam. Rüyamda, içerisinde çok fazla eşya olmayan biraz aydınlık bodrum kat bir eve girdim. Yerde halı vardı ve 1 tane 3’lü kanepe vardı. Yerde duvarın kenarında yatak gibi bir şey vardı, yanına gidip baktığımda çok küçük sünger gibi bir şeyin etrafı çevriliydi. Bu neymiş diye söylenirken arkamdan bir şeyin hızlı bir şekilde içeri girdiğini fark ettim kanepenin altına doğru kaçtı. Onun fare olduğunu düşündüm ve gördüğüm şeyin yatağı olabileceğini düşündüm. Onu kovalamaya başladım fakat odadan çıkaramadım daha sonra zarar vermek istemedim ve odadan dışarı çıktım, koridor gibi yerden geçerken arkamdan koşarak geldiğini gördüm bu sefer ben kaçmaya çalışırken üzerime atladığı anda siyah bir fare olduğunu gördüm, elimden ısırdı ve canım acıdı elimle başından yakaladım ve tutup atmaya çalışırken uyandım. Rüyamla ilgili yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba hakan bey rüyanızın yorumu
   Rüyada siyah fare görmek ve sizi ısırması, hayra alamet sayılmayıp çevrenizde size zarar verme niyeti içersinde olan düşmanlarınızın varlığına işaret eder.
   Şükür olsun ki rüyanız da fare yakalayıp atma niyeti içersinde olmanız size karşı art niyetli insanların oyunlarını boşa çıkaracağınıza ve onlara karşı mutlak bir zafer kazanacağınız olarak tabir olunur.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 6. DİNİRUYATABİRLERİ[email protected]İL.COM dedi ki:

  Hayırlı akşamlar hocam kolay gelsin annem rüyasında benim elimde fare görmüş farenin parmağımı ısırdığını görmüş ve bağırmış bağırdığında eve bırakmışım fareyi

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Gizem hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada fare ısırdığını görmek; rüya sahibinin düşmanları tarafından zarar gördüğünü ve hayatında dikkat etmesi gereken durumlar olacağına delalet eder ve rüya sahibinin bu rüyada dikkatli ve temkinli olması gerekir. Bu rüya aynı zaman da kişi için hayatına yönelik aldığı kararlarda dikkat ederek çevresinden gelecek olan zararlara karşı temkinli yaklaşması gerektiğine, hanesine girip çıkan kişilerden doğabilecek zararları önceden görerek hane içi sırlarını açığa çıkarmamalıdırlar. Daha geniş bilgi için https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-fare-isirmasi-gormek/