Rüyada “ Fare Kovalamak ” Görmek

Fare Kovalamak
Rüyada fare kovalamak görmek neye delalet eder. Rüyada fare kovalamak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada fare kovalamak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Fare Kovalamak Görmek

Rüyada fare kovaladığını görmek; iş hayatınıza yönelik yaptığınız planlı hareketlerinizden dolayı karşınıza çıkacak olan ufak tefek sorunları kolayca bertaraf edeceğinize, hane içi kırgınlıklara sebep verecek fitne fesat kimselerin hanenize sürekli girip çıkarak ailenize kötülük katmaya çalışacağına, azminiz ve kararlı duruşunuz sayesinde bir çok zorluklara göğüs gelerek maddi ve manevi anlamda her yönden rahata ereceğinizi başarılı işlere imza atacağınıza yorumlanır. Rüyada fare kovaladığını görmek, manevi özgürlüğe, başarılı işlere imza atmaya, sırtınızdaki yükün hafiflemesine, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye delalet edilir.

Rüyada Fare Tarafından Kovalanmak Görmek

Rüyada fare tarafından kovalanmak görmek; rüya sahibinin iş hayatında ki rakiplerini temsil olarak görülür. rüya sahibi iş hayatında rakipleri tarafından sürekli taciz edilir başarısızlığa düşürülmek için uğraşılır. Bu da rüya sahibinin hem iş hayatında hem de özel hayatında maddi ve manevi anlamda olumsuz olarak adlandırılır.

Rüyada Fare Yakaladığını Görmek

Rüyada fare yakaladığını görmek; bir kişi  fare avladığını veya onu yakaladığını görürse; bu rüya; ahlakı bozuk bir kadını ifade eder. Yakalanan fareler beyaz ise  gündüzü, siyah ya da koyu renkte ise  geceleri ifade ederler. Bazı yorumculara göre de, fare yakalamak  ev halkı ve çoluk çocuktur. Rüyada fare yakaladığını görmek, bazen de çıkışı bulmaya, huzura ererek üzerinizdeki kötülüklerden arınmaya, dualarınızın kabul olarak sevdiklerinizle güzel hayat kurmaya yorumlanır.

Rüyada Fare Kovalayan Kedi Görmek

Rüyada fare yakalayan kedi görmek; rüya sahibinin iş hayatında kıskanılacak derecede başarılı olan bir kimseyle kısa süreli fikir uyuşmazlığına düşüp küçük çaplı sorunlar yaşayacağına, yakın bir aile dostunun kıskançlıkları yüzünden ailesiyle olan bağlantılarının kopup hane içinde ayrılıklara sebep olacağına insanlara karşı temkinli davranması gerektiğine işaret eder.Çeşitli yorumlara göre; rüyada görülen kedi ve fare sembolleri eş için cefayı, evladı, düşmanlığı, hırsızlığı, zinayı, vefasızlığı, kovuculuk yapmayı, göz ve yaşa işaret eder.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek; kışkırtıcı bir kadını ifade eder. Rüyada feryat eden bir kadın ev soyan bir hırsızı ifade eder. Diğer rüya yorumlarında rüyada fare görmek rüya sahibine hastalık ve mal kaybının olacağının habercisi olarak verilir. Rüyada fare görmek, malınızda ve mülkünüz de gözü olan kişilerin size yavaş yavaş içinize girerek ve dost görünmeye çalışarak maddi zararlar vereceğine yorumlanır. Rüya sahibinin bu rüyada çevresine dikkat etmesi gerektiği ve çevresinde olan zararlı kişilerden kurtulması gerektiğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.