Rüyada “ Fare Öldürmek ” Görmek

Fare Öldürmek
Rüyada fare öldürmek, kişiye maddi ve manevi anlamda zararı dokunan, kişinin sırtından geçinme derdinde olan birinden kurtulmasına işaret eder.

Rüyada fare öldürmek, kişiye maddi ve manevi anlamda zararı dokunan, kişinin sırtından geçinme derdinde olan birinden kurtulmasına işaret eder. Hareketleri ile kişiye deyim yerinde ise, dalkavukluk yapan, yalaka birine delalet eder. Gördüğünüz bu rüya iyi niyetinizden dolayı bu kişiye bu zaman kadar göz yumduğunuz fakat artık aynı ortamda bulunmaya tahammülünüz kalmadığına yorulur. Görülen bu rüya bu vasıflara sahip biri ile olan diyaloğu kesmeye, bulunduğunuz ortamdan uzaklaştıracağınıza tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin artık hayatında istemediği kişilere hayır demeyi öğreneceğine, bu kişilerden uzak duracağına yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, kendisinden kötülük görülen bir kadına üstün gelmeye, mağlup etmeye yorumlanmıştır. Rüyada fare öldürmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı rüyalarınızı değerli hocalarımıza yorumlanması için yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Fare Öldürmek Ne Demek

Rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin sırtından geçinen, kişiye maddi ve manevi anlamda sıkıntı veren birini hayatından uzaklaştırmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin kendi yaşamı adına yeni bir başlangıç yapacağına, kendisine zarar veren kişilere karşı daha hoş görüsüz ve hayır diyebileceğine delalet eder. Ayrıca bu rüyayı görenlerin menfaat duygusu ile size yanaşan kişileri ortamınızdan uzak tutmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada fare öldürdüğünü görmek, kişinin iş ve sosyal yaşamında kendisine zarar veren düşmanlık edenlere karşı üstün gelmeye işaret eder. Görülen bu rüya kişinin yaşadığı zafer ile giderek başarılar elde edeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada fare ölüsü görmek, rüya sahibine fiziki olarak zarar veremeyen fakat dedikodu ve yalanlar ile kişiye zarar vereceğini düşünen birine yorulur. Bazen de bu rüya kişiye düşmanlık eden birinden dolaylı yollardan uzaklaşmasına ve alt edeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Kör Fare Öldürmek

Rüyada kör fare öldürmek, kişinin bir takım hata ve yanlışlar içinde olduğuna işaret eder. Görülen bu rüya uyarı niteliğinde olup, kendisini sorgulaması gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Fare Avlamak

Rüyada fare avlamak, rüya sahibine hile ile yaklaşan, kötülük edecek bir kadını alt etmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gelişecek olayları önceden sezinlemesine ve önlem alacağına yorumlanır.

Rüyada Büyük Fare Öldürmek

Rüyada büyük fare öldürmek, rüya sahibine büyük zorluk ve sıkıntı veren birinden kurtulacağına işaret eder. Kişiye karşı art niyetli olan güçlü bir düşmanı saf dışı bırakmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek, kendi yaşantısında olan, kimseye kötülük düşünmeyen kişinin, bazı haset kişilerin hışmına uğramasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya uzun uğraşlar vereceğinize, zorluk çekeceğinize fakat sonunda gülen tarafın siz olacağına yorumlanır.

Rüyada Çok Sayıda Fare Öldürmek

Rüyada çok sayıda fare öldürmek, bazı hatalı davranışlar içinde olmaya, günahkar davranışlara yorulur. Kişi rüyasında çok sayıda siyah fare öldürdüğünü görür ise, kendisine zulüm eden, zarar veren kişileri hayatından bir bir uzaklaştıracağına yorumlanır.

Rüyada Eliyle Fare Öldürmek

Rüyada eliyle fare öldürmek, iş ve sosyal yaşamınızda başarılarınıza engel olan, sorun çıkaran birini saf dışı bırakmaya yorumlanmıştır. Gören kişilerin düşmanlarının zarar veremeyeceği bir kona ulaşmasına, güç sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Süpürgeyle Fare Öldürmek

Rüyada süpürgeyle fare öldürmek, iş yaşamına dair endişe ve korkularınız son bulmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya ticari atılımlara, iş yaşamda cesaretli davranmaya yorulur.

Rüyada Ezerek Fare Öldürmek

Rüyada ezerek fare öldürmek, siz sevmeyen, haset besleyen kişilere karşı mutlak bir zafer elde etmeye işaret eder. Başarılarınız sayesinde maddi ve manevi anlamda güzel mevkilere ulaşmaya, size zarar verme isteği içinde olanların dahi sizden çekineceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.