Rüyada “ Fare Sevmek ” Görmek

Fare Sevmek
Rüyada fare sevmek, fare görmek rüyalarına nazaran hayır içermektedir. Görülen bu rüya kişinin vicdan ve merhamet sahibi biri olmasına, kendisine kötülük yapanlara dahi kin beslemeyen, sadece uzaklaşmayı tercih eden birine delalet eder.

Rüyada fare sevmek, fare görmek rüyalarına nazaran hayır içermektedir. Görülen bu rüya kişinin vicdan ve merhamet sahibi biri olmasına, kendisine kötülük yapanlara dahi kin beslemeyen, sadece uzaklaşmayı tercih eden birine delalet eder. Farklı anlamlar içeren bu rüya erkek için helalinden başka bir kadın ile gönül ilişkisi yaşamasına, kadın için kendisi ile ahbaplık edeceği kadın bir arkadaşa yorulur. Ticaret ehli birinin bu rüyayı görmesi, işlerinin canlanmasına, bereketli günlerin yakın olmasına tabir olunur. Genel anlamı ile beraber bu rüya rızkın bollaşacağına, hanede yaşanan sorunların yerini huzura bırakacağına işaret eder. Aynı zamanda kişiye uyarı niteliğinde de olan bu rüya ruhen ve bedenen harama meyil içinde olan birine gittiği yolun yanlışlığını bildirir. Rüyada fare sevmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla…

Rüyada Fare Sevmek İslami Yorumu

Rüyada fare sevmek islami yorumuna göre, kişi rüyasında kendisine sevimli görünen bir fareyi sever ise, anlaşmazlıkların son bulmasına, geniş rızıklar ile rızıklanmaya yorumlanır. Rüya sahibi kendisini tiksindirici ve sevimsiz bir fareyi severken görür ise, kendisine zararı dokunacak biri ile arkadaşlık kurmaya delalet eder. Bu kişi rüya sahibini maddi ve manevi anlamda sıkıntı içinde bırakacağını bildirir.

Rüyada Fare Sevdiğini Görmek 

Rüyada fare sevdiğini görmek, yaşanacak zorluklar karşısında kişinin tek başına bırakılacağına işaret eder. Gören kişinin kimseye dert yanmadan, yardım dilenmeden zor günleri tek başına atlatacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişi için zor bir başlangıca fakat hayırlı bir sona yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare sevmek, günlük yaşam içerisinde kişiye dost görünüp düşmanlık eden kişilere işaret eder. Gördüğünüz bu rüya bu kişileri dost olarak bildiğiniz için yaptıkları hatalarda onlara sahip çıktığınızı ve destek olduğunuzu bildirir.

Rüyada Fare Sevmek Görmek 

Rüyada fare sevmek görmek, meşakkatler ile başlanılan bir sürecin Allah’ın izni ile biteceğine işaret eder. çekilen maddi sorunların bitmesine, borçların ödeneceğine ve istenilen nimetlere ulaşmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, kişiye her hareketi ile zarar verecek ve kin besleyen birinin, rüya sahibine zararı dokunamayacak bir konum içinde olacağını bildirir. Rüyada ölmüş fare görmek, size karşı art niyetli davranan, düşmanlık besleyen birine karşı zafer elde etmeye, üstün gelmeye işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.