Rüyada “ Fare Yakalamak ” Görmek

Fare Yakalamak
Rüyada fare yakalamak, size yakın durup kötülüğünüzü isteyen zayıf ve sinsi bir düşmana işaret eder. Gören kişilerin bu kişinin oyunlarını anlayacağına, yapacağı kötülükleri bertaraf edeceğine delalet eder.

Rüyada fare yakalamak, size yakın durup kötülüğünüzü isteyen zayıf ve sinsi bir düşmana işaret eder. Gören kişilerin bu kişinin oyunlarını anlayacağına, yapacağı kötülükleri bertaraf edeceğine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiye karşı üstün geleceğine, başına dert olan bu kişiden kurtulmaya rivayet edilir. Görülen bu rüya size yakın görünüp, dost gibi davranıp, art niyet besleyen birine tabir edilmiştir. Endişelerin son bulmasına, yıllardır maddi ve manevi anlamda kişiyi sömüren birini fark edip, ortamından uzaklaştıracağına yorulur. Alimler tarafından farklı açılardan da yorumlanmış olan bu rüya genel olarak, yaşamınızdan olumsuzlukları ve haset kişileri uzaklaştıracağınıza yorumlanır. Güzel yarınların sizi beklediğine, yaşamınıza huzur ve neşenin vakıf olacağına yorulur. Rüyada fare yakalamak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Fare Yakalamak Ne Demek

Rüyada fare yakaladığını görmek, iş ve sosyal yaşamınızda size sorun açan, girdiğiniz işlere çomak sokan kötü birini fark etmeye, şer davranışlarından kurtulmaya işaret eder. Kişi evinde fare yakaladığını görür ise, yakın çevresinden yada akrabalar arasındaki düşmanını fark etmesine delalet eder. Rüya sahibi sokakta fare yakaladığını görür ise, yaşanılan toplumda fitne ve fesat çıkaran birinin ifşa olacağına yorulur.

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak

Rüyada kapanla fare yakalamak, düşmanınızı köşeye sıkıştırmaya, rakiplerinizi alt etmeye işaret eder. Görülen bu rüya size karşı ayak oyunları yapan, hile ve dolandırma peşinde olan birinin deyim yerinde ise, kendi kazdığı kuyuya kendinin düşeceğine yorulur.

Rüyada Fare Tutmak

Rüyada fare tutmak, kişinin haz etmediği, hoşlanmadığı kişiler ile aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacağına işaret eder. Kişi rüyasında eliyle fare tuttuğunu görmesi, akrabalar ile yaşanılacak sorunlara, aranın bozulmasına delalet eder.

Rüyada Fare Yakalayıp Öldürmek

Rüyada fare yakalayıp öldürmek, büyük uğraşlar sonunda size ve işinize zarar veren birini saf dışı etmeye işaret eder. Görülen bu rüya düşman üzerinde mutlak bir zafer elde etmeye, yaşamınızdan sıkıntı ve tasaları çıkarmak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüyada fare ısırması görmek, art niyetli birinden görülecek zarara işaret eder. Görülen bu rüya düşman ile aynı ortamı paylaşmaya yada karşılaşmaya delalet eder. Bu rüya düşmanınızın size zarar vereceğine, kısa sürelide olsa bu sorunlar ile uğraşmaya rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.