Rüyada “ Fasulye ” Görmek

Fasulye
Rüyada fasulye görmek görmek şans ve kısmeti çağrıştırır. Ancak bu durum kötü şans ve kötü kısmetler içinde geçerlidir.fasulye gören bir kimse için son zamanlarda yapacağı tüm işlerde dikkatli davranması ve çeşitli önlemler alması gerektiği söylenir.

Rüyada Fasulye Görmek; Rüyada fasulye görmek şans ve kısmeti çağrıştırır. Ancak bu durum kötü şans ve kötü kısmetler içinde geçerlidir.Rüyada fasulye gören bir kimse için son zamanlarda yapacağı tüm işlerde dikkatli davranması ve çeşitli önlemler alması gerektiği söylenir. Aynı zamanda rüyada fasulye görmek hastalığı da çağrıştırmaktadır. Böyle bir rüya gören kişinin yakın zamanda hastalanabileceği hali hazırda bir hastalığı varsa bu durumun biraz daha bu şekilde devam edeceği söylenir. Rüya yorumcuları tarafından çeşitli anlamlar yüklenen fasulye genel olarak pek hayra yorumlanmaz.Rüya alimlerimiz fasulyeyi şu şekillerde yorumlamışlardır. İbn-i Sîrîn Rüyada fasulye görmek üzüntüye işarettir. Tabir bakımından çiğ fasulye ile pişmiş fasulye arasında fark yoktur. Çağdaş Ulema: Fasulyeyi dalında görmek; hedefinize ulaşamayacağınızı işarettir. Seyyid Süleyman Fasulye görmek üzüntüye işarettir. Yemek, daha büyük sıkıntıdır. Mevsimi dışında fasulye görmek, şiddetli bir kedere delalet eder. Tazesi ve kurusu aynı usulde yorumlanır. Der.
Rüyada Yeşil Fasulye Görmek; Rüyada yeşil fasulye görmek, kötü talih ve kaderle yorumlanır. Risk alacağınız işleri girişmeden önce iyi düşünmeniz gerekir. Yeşil fasulye, hastalıkla gelecek olan sıkıntıya delalet eder. Fasulyelerin kuru halini ve buruşuk halini görmek hayal kırıklıkları yaşayacağınız anlamını taşır. Ayrıca size bereket, şans ve büyük paradır, derler. Rüyada yeşil fasulye görmek gelecek olan kısmetin habercisidir. Ve fasulyedeki görülen renklerin durumuna göre de değişmektedir. Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman yeşil fasulyeyi hastalık ve üzüntü olarak ifade etmiştir.
Rüyada Yeşil Fasulye Toplamak; Rüyada yeşil fasulye toplamak bir kişi rüyasında herhangi bir bahçeden yeşil fasulye topladığını görüyorsa bu rüya hayırlı bir şekilde yorumlanır. Genel olarak kısa zaman içerisinde yaşayacağı talihli bir olaya işaret edilir. Kişinin şansının açılacağına ve son zamanlarda oldukça olumlu işler başaracağı ifade edilir. Rüyada yeşil fasulye toplamak fasulyeyi toplayan  kişinin hayırlı kısmetler ile karşılaşacağı da ifade edilir. Rüyada toplandığı görülen yeşil fasulyeler sayıca ne kadar fazla ise kişinin şansının ve bahtının da o kadar açık olacağı ifade edilir.
Rüyada Kuru Fasulye Yemek; Rüyada kuru fasulye yemek iş hayatında rüya sahibi tarafından uzunca bir zamandan beri beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zamanda alınacağına, bu haberin alınması ile yeni çalışmalar ve yeni atılımlar gerçekleştirileceğine ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine ve kendisini neredeyse ailesine adayacağına delalet eder
Rüyada Kuru Fasulye Satın Almak; Rüyada kuru fasulye satın almak rüyada satın alındığı görülen kuru fasulye çevrenizden yakınım dediğiniz bir arkadaşınız tarafından kötü bir şekilde kıskanıldığını za işarettir. Bu durumda dikkatli olmak ve etrafınızda bulunan herkese güvenmemeniz gerekmektedir. Rüyada kuru fasulye satın almak yakın çevrenizden göreceğiniz zarara işaret etmektedir. Bu konuda dikkatli davranmanız da fayda vardır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.