escort alanya

Rüyada “ Fayans ” Görmek

Fayans
Rüyada fayans görmek, rüya sahibinin mutluluklara ve huzura nail olmasına ve hane içersinde yaşayacağı sevinç ve neşeye tabir edilmiştir.

Rüyada fayans görmek, rüya sahibinin mutluluklara ve huzura nail olmasına ve hane içersinde yaşayacağı sevinç ve neşeye tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi olarak rahat bir yaşama sahip olup iyi bir ömür geçireceğine delalet eder. Rüyada fayans görmek, bekar kimseler için kişiye huzur verecek dert ve sıkıntılarını unutturacak biri ile tanışıp izdivaç yaşayacağına tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin evli ise eşi ile aralarındaki sevgi bağının kuvvetleneceği olarak rivayet edilmiştir. Rüyada fayans görmek, kişinin iş ve özel yaşamında büyük nimetlere kavuşacağına yorulur. Görülen bu rüya kişinin hastalıklardan kurtulmasına şifa bulmasına vesiledir. Rüyada fayans görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Fayans Görmek Ne Demek

Rüyada fayans görmek, kişiyi umutsuzluklardan kurtulup huzura erdireceği maddi ve manevi olarak rahata erdirecek kişilerle arkadaşlık yapacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında yeni dostluklar edinip bu kişilerle ortak işler yapmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hane içersinde aile birlik ve beraberliğinin daim olacağına tabir olunur.

Rüyada Fayans Kırmak

Rüyada fayans kırmak, rüya sahibinin başarılarını hazmedemeyen kişilerin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dost görünümlü düşmanlar tarafından çevrili olduğuna fakat rüya sahibinin bunlarının oyun ve tuzaklarına düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Fayans Taşı Görmek

Rüyada fayans taşı görmek, kişinin hayata karşı her daim pozitif olduğuna umutlarını yitirmediğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresine karşı her zaman duyarlı olmasına güzel arkadaşlıklar yapmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin doğru yatırımlar içersinde olacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Fayans Silmek

Rüyada fayans silmek, rüya sahibinin gözü tok, kimsenin malında parasında gözü olmayan kazancını helal yolla kazanan biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin   kısa süreli maddi sıkıntılar yaşayacağına fakat sağlam dostlukları sayesinde bu dönemi atlatıp rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Fayans Sökmek

Rüyada fayans sökmek, kişinin hayatında yenilikler yapacağına işini yada evini değiştireceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yenilik peşinde olmaya ve yeni iş alanlarına yönelip kazancını artıracağı olarak tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin her daim azimli ve hırslı olduklarına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.