Rüyada “ Felaket ” Görmek

Felaket
Rüyada felaket görmek, görülen rüya ile eş anlamlı olup rüya sahibinin zorluk ve sıkıntılı bir döneme girmesi olarak tabir edilmiştir.

Rüyada felaket görmek, görülen rüya ile eş anlamlı olup rüya sahibinin zorluk ve sıkıntılı bir döneme girmesi olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin üzülüp dertleneceğine üst üste yaşanacak problemlere delalet eder. Rüyada felaket görmek, kişinin iş ve özel yaşamında sorunların üst üste gelip kişiyi çıkmazlara sokacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamlarının bir anda değişip bela ve musibetlerin yaşanacağına yorumlanmıştır. Rüyada felaket görmek, istenmeyen olaylara ve kötü sözler işitmeye rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin maddi kayıplar yaşayıp moralinin bozulacağına huzur ve neşesinin kaçmasına yorulur. Rüyada felaket görmek, kişi için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin gelişen olaylara karşı uyanık olup önlem almasına yorumlanmaktadır. Rüyada felaket görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Felaket Görmek İslami

Rüyada felaket görmek islami yorumuna göre, rüya sahibinin bir dizi kötü olaylara maruz kalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hak yolundan uzaklaşıp eğlence ve yanlış davranışlara yönelmesi olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaptıklarından uzaklaşıp doğru yola dönmesi gerektiğine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yanlışlarında ısrarcı olmaları durumunda uğursuzluk yaşayıp felaketler yaşayacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Felaketten Kaçmak

Rüyada felaketten kaçmak, rüya sahibinin hatalarından pişmanlık yaşadığına yanlışlarının farkında olmasına ve tövbe isteği içersinde olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamlarında geçmişte yaptığı uygunsuz davranışlarından uzaklaşacağına yepyeni bir hayat çizeceğine delalet eder.

Rüyada Sel Felaketi Görmek

Rüyada sel felaketi görmek, kişinin işlerinin bozulup maddi sorunlar yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin nasibin de azalmaya, düşkünlük ve fakirlik yaşaması olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin sağlık sorunlarından müzdarip olacağına delalet eder.

Rüyada Doğal Felaket Görmek

Rüyada doğal felaket görmek, rüya sahibinin başına gelecek kötü olaylara karşı sabır göstermesine ve mücadeleden vazgeçmediğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşanacak musibetlere karşı dik durup yılmadan sorunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Deprem Felaketi Görmek

Rüyada deprem felaketi görmek, kişinin her girdiği işten zarara uğrayacağına işlerindeki sıkıntıların kişinin aile yaşamındaki huzurunu da bozacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hane içersinde kavga ve kırgınlıkların baş göstermesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.