Rüyada “ Felç ” Görmek

Felç
Yaşadığınız günlük endişe ve sıkıntılara yenik düşmekten korktuğunuz anlarda zihninizin verdiği tepki, “felç olma” imgesiyle rüyalarda size iletilir.

Rüyada Felç Olduğunu Görmek ; Rüyada hareket edemez durumda görmek, genellikle sık rastlanan bir olaydır. Çoğunlukla bu, uykuyla uyanıklık arasındaki bir evrede olduğunuz anda ortaya çıkar ama yine de felç olma simgesinin, rüyayı gören kişinin büyük baskı ve endişe altında olduğunu vurguladığını unutmamak gerekir. Yaşadığınız günlük endişe ve sıkıntılara yenik düşmekten korktuğunuz anlarda zihninizin verdiği tepki, “felç olma” imgesiyle rüyalarda size iletilir. Bunu, harekete geçme ve ayakta kalmaya çalışma yolunda yapılmış bir uyarı olarak alabilirsiniz.

Rüyada Felçli Hasta Görmek ; Rüyada arkadaşınızın yada ailenizden bir ferdin izin felç hastası olduğunu görmek hane için de sıkıntıların hastalıkların baş göstereceğine işaret eder. Bazende uyku ile uyanıklık arasın da kişinin kendisinin uyku halinde iken yaptığı hareketlerde zorlanması kendini o an içinde rüya aleminde hissetmesinden dolayı bu halini rüya olarak görür.

­

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.