Rüyada “ Felçli Birini ” Görmek

Felçli Birini
Rüyada felçli birini görmek neye delalet eder. Rüyada felçli birini görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada felçli birini görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek, rüya sahibinin kafasını bulandıran tüm sorunlarından kurtulacağına, içinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, tanımadığı yabancı bir kimse tarafından büyük bir yardım göreceğine, hayallerinin gerçekleşerek tüm dileklerinin kabul göreceğine ve yaptığı hayırlarla Allah katın dada manevi yer edineceğine işaret eder.

Rüyada Felçli Görmek

Rüyada felçli görmek, aile içerisinde yakın zaman da hastalık içeren sıkıntıların meydana geleceğine, kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalarında açıklık vermemek ve daha iyi yerlere gelebilme düşüncesiyle yapmış olduğu özverili çalışmalara yorumlanır. Aynı zaman da felçli birini görmek kişinin yolunu bekleyen kişiye özlem duyan hasta bir yakını ziyaret etmek olarak ta yorumlanır.

Rüyada Felçli Bebek Görmek

Rüyada felçli bebek görmek, sıkıntılarının sonunda gözlediği feraha, ümitsizlikten sonra beklediği hayra, sıkıntıya düşerek ulaştığı az olan kazancının artacağına, zorluklara göğüs gererek beklediği itibarlı mertebeye, uğraş vererek ümit ettiği şerefe delalettir, Bununla birlikte: felçli bebek görmek, memuriyette makama çıkılacağına, meşakkatle istediği varlığa, uğraş vererek ümit ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların sonunda gözlediği daha çok kazanca, kaybettikten sonra beklediği mevkiye delalettir.

Rüyada Felçli Hasta Görmek

Rüyada felçli hasta görmek, her ne kadar olumsuz bir rüya yorumu olarak görülse de kişinin Allah katın da yapmış olduğu tüm dileklerinin yerine geleceğine geçmişte yapmış olduğu günahlarından dolayı yapmış olduğu tüm tövbelerinin kabul göreceğine yorumlanır. Aynı zaman da rüyada felçli insan ya da insanlar görmek yakın zaman da hane içerisin de ciddi anlamda hastalıkların meydana geleceğine ve iş hayatı ve aile hayatında sebepli sebepsiz sıkıntıların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Felçli Kadın Görmek

Rüyada felçli kadın görmek, yakın zaman da gelecek olan müjdeli habere, sıcakkanlı iyimser insanlarla tanışmaya, farklı ortamlara girmeye, iş hayatında mevki ve makam yönünden yükselmeye, hane içinde duyulacak sevindirici olaya işaret eder. Felçli kadın görmek olumsuz yorum olarak maddi sıkıntıların gerçekleşip çıkmazlara girileceğine, yardım etmek isteyip el uzatan kimselere karşı kötü davranışlar sergileneceğine işarettir.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada felçli birinin yürüdüğünü görmek, kişinin umutlarının hayallerinin gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu gönülden istediği tüm dileklerinin yerine geleceğine yapmış olduğu tüm başarısız işlerinin son bulup üzerindeki kötülükleri atacağına yakın bir zaman da önüne çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Felçli Olmak

Rüyada felçli olmak, bir kişi rüyada felçli olduğunu ya da hane içerisinde yakın birisinin felçli olduğunu görürse elinin Allah’ın haram kılıp yasakladığı şeylerden uzak duracağına ve günahlarından tövbe ederek Allah yolunda ilerlemeyi hak sayacağına işaret eder. Aynı zaman da rüyada felçli olduğu görmek rüya sahibinin insanlara haksızlık etmekten, onların hakkını yemekten, Allah’a karşı suç işlemekten, hilekar ve dolandırıcıyla hareket etmekten kaçındığına ve sevgili kullardan olmak için çabaladığına rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.