escort alanya

Rüyada “ Felçli ” Görmek

Felçli
Rüyada felçli görmek, nefsin istek ve arzularından uzak kalmaya işaret eder. Görülen bu rüya toplum içinde dedikodu ve kötü zandan uzak bir yaşama delalet eder.

Rüyada felçli görmek, nefsin istek ve arzularından uzak kalmaya işaret eder. Görülen bu rüya toplum içinde dedikodu ve kötü zandan uzak bir yaşama delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamını disiplin içinde, kimseye kötü söz söyletmeye mahal bırakmadan sürdürmesine rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya iş ve özel yaşamında kişinin ağır başlı bir yapısı olmasına, çevresi tarafından sert mizaçlı biri olarak tanınmaya tabir edilmiştir. Bazen de bu rüya nefsi köreltmeye, islam ahlakı üzerine bir yaşam sürmeye, saygın bir kişiliğe, günahtan uzak durmaya yorulur. Kişinin içindeki Allah korkusu ve dedikodulardan korunmak adına, gözünü helalinden başkasına çevirmemesine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişinin insanlar ile arsında her daim mesafe koyan biri olmasına yorumlanmıştır. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizimle paylaşabilir, farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Felçli Görmek Ne Demek

Rüyada felçli görmek, kişinin işlediği günahlardan duyduğu pişmanlığa işaret eder. Görülen bu rüya pişmanlık ve tövbe etme isteğine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamına çeki düzen vermesine, haramdan uzaklaşıp, helale yönelmeye rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya Allah korkusuna, işlenmiş hata ve günahlardan af dilemeye tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bundan sonraki yaşamlarına özen göstermesine, hataları telafi yoluna gitmeye yorumlanmıştır.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek, kişinin üzüntü ve keder duyacağı olayalar yaşamasına işaret eder. Görülen bu rüya yaptığınız hatalar yüzünden sıkıntılar yaşayacağınıza yorulur. Bazı alimlere göre ise, kişiye uyarı niteliğinde olup, kişinin hatalarını bir an önce telafi yoluna gitmesi gerektiğine, işlediği günahlardan tövbe içinde olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Felçli Olduğunu Görmek

Rüyada felçli olduğunu görmek, hayra yorumlanmamış olup kişinin dert ve tasa dolu günler yaşayacağına tabir edilmiştir. Kişinin yaşadığı olumsuzlukların kişiyi akıl dışı düşüncelere iteceğine rivayet edilmiştir. Bazen de bu rüya tam tersi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin insanlara yaptığı kötülük ve şer davranışlardan vicdani olarak çektiği sıkıntıya delalet eder. Kişi kendisini yaptıklarından dolayı uzun bir süre affetmeyip, bundan sonraki yaşamında günahlarından af dileyeceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin tövbekar bir yaşamı benimsemesine, her türlü kötülükten uzak kalacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Bir Yakınını Felçli Görmek

Rüyada bir yakınını felçli görmek, görülenin aksine hayır olarak tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin sevdiklerinin gurur duyacağı işler içinde olacağına, sevdikleri ile mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin hayatın zorluklarından ders çıkarmasına, yaşamına emin adımlar ile ilerlemesine rivayet edilmiştir. Rüyada felçli birinin yürüdüğünü görmek, çekilen sıkıntıların son bulmasına, sona ermez gibi görünen sorunların bitmesine yorulur. Aynı zamanda kişinin istediği her konuma zamanla ulaşacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.