Rüyada “ Fidan ” Görmek

Fidan
Rüyada fidan görmek şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu olacak işlerin işaretidir. Hayatın yolunda gideceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada Fidan Görmek; Rüyada fidan görmek şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu olacak işlerin işaretidir. Hayatın yolunda gideceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına delalet eder. Güzel gelişmeler, sevinçle karşılanacak haberler olarak tabir edilir. Rüyada fidan görmek, rüya sahibinin hayatının sürpriz şekilde, hiç beklemediği kadar olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Fidan Dikmek; Rüyada  fidan dikmek  rüyada fidan diktiğin izi görmek birilerini yetiştireceğinize ve bunun sonucunda size insanların minnettar olacağına delalet eder. Rüyada diktiğiniz fidanın büyümediğini görmek emek verdiğiniz bir işin sonuca ulaşmayacağının ve sizin de buna tanık olacağınızın göstergesidir. Rüyada fidan diken birilerini görmek etrafınızda ticaretin ve iş hacminin büyüyeceğine sizin de bu durumdan olumlu etkileneceğini ze işaret eder.

Rüyada Kurumuş Fidan Görmek; Rüyada kurumuş fidan görmek parasal külfeti bulunan dosttan uzak durmaya, güvende kalmaya, alın teriyle kazanılan ziynete, güce ulaşmaya, hoşgörülü orta yaşlı kimseye, isteklerin gerçekleşeceğine, tez zamanda öğrenilecek memnun edici değişimlere, hayırlı uğraşlara, gönül ilişkilerinde feraha, servete, iyi talihe işaret eder.

Rüyada Fidan Sökmek; Rüyada fidan sökmek maddiyata gelecek fazlalığa, huzura ermeye, hünerli bir kimseye, iyi zamanlara, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, vefakar çocuğa, iyi bir mutluluğa, zahmetsiz kazanılan rızka, mutluluğa kavuşmaya, yakın zamanda duyulacak müjdeli havadise, imrenilen kuvvet sahibi olmaya işarettir. Rüyada fidan sökmek Olumsuz anlamda yalancı bir yabancıya, kederden kurtulamamaya, refahının kaçacağına, kedere düşmeye, can sıkıcı bir hale düşmeye işaret eder.

Rüyada Saksıda Fidan Görmek; Rüyada saksıda fidan görmek  sevince kavuşmaya, finansal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, devlette makama yükseleceğine, yağmura, güzel gelire, iyi sağlığını muhafaza etmeye, eli açık yabancıya, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, şöhrete kavuşulacağına, isteklerin hayata geçeceğine, huzur bulmaya delalet eder.

Rüyada Fidanlık Görmek; Rüyada fidanlık görmek  rüyasında fidanlık gören kişi yakalandığı herhangi bir hastalıktan kısa sürede kurtulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi bayan ve bekar ise dünya evine gireceğine, evli ise hamile kalıp dünyaya yeni bir bebek getireceğine  delalettir. Bahçeye dikilen fidan evliliğe işaret ederken saksıya dikilen fidan nişanlanacağı na delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. aynur dedi ki:

    diktiğim asma fidanı yerinde bulamadım.çok üzüldüm

  2. özlem dedi ki:

    merhaba rüyamda , babam çiçek fidanlarını el arabasına koyup köşede dinlenirken, amcam ve yanındakiler fidanları alıp kendi bahçesinde dikiyorlar..babam da onları izliyordu buna rağmen alıyorlardı…bu nasıl yorumlanır..