Rüyada “ Fincan ” Görmek

Fincan
Rüyada fincan görmek rüya sahibi için daha ziyade uyarı anlamındadır. Rüya sahibinin karamsarlığından, kırılganlığından, alınganlığından ve hassasiyetinden kurtulmasına işaret eder. Rüyada fincan görmek , çok duygusal, ince ruhlu ve ince fikirli bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Fincan Görmek; Rüyada fincan görmek rüya sahibi için daha ziyade uyarı anlamındadır. Rüya sahibinin karamsarlığından, kırılganlığından, alınganlığından ve hassasiyetinden kurtulmasına işaret eder. Rüyada fincan görmek , çok duygusal, ince ruhlu ve ince fikirli bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi incelikli olduğu sürece kırılmaya daha çok devam edecek demektir. Bu kırılganlığı hayatında, normal şartlarda üstesinden geleceği şeyleri başarmasına da engel oluyordur.

Rüyada Fincan Almak; Rüyada fincan almak yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, dostlarla muhabbete, ilişkisinin iyi olacağına, içten davranan orta yaşlı insana, sevince, mutlu günlere, manevi yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, servete, hayırlı arkadaşa, toplum yaşamında başarıya, alın teriyle elde edilen nimete yorumlanmaktadır. Rüyada fincan almak başka bir değişle  kederden sıyrıla mamaya, kötü huylu yabancı eliyle zarar görmeye, huzurunun bozulacağına, ticaret nedeniyle sıkıntıya, sıkıntılı hayata yorulur.

Rüyada Fincan Falı Bakmak; Rüyada fincan falı bakmak  fala bakan kişi eğer gördüğü fal iyi ise kendisine kötülük yapmak isteyen düşmanların her türlü eylemini savarak onlardan kurtulur. Bu rüya düşmanın kahrolmasına ve kişinin tüm dertlerinden kurtulmasına işarettir. Eğer falınız kötü çıkmışsa, düşmandan zarar görerek zor duruma düşersiniz.

Rüyada Fincan Kapatmak; Rüyada fincan kapatmak rüya sahibini duyduğunda şok edecek ve üzecek bir haber almasına ya da bir musibetle karşı karşıya kalmasına delalet eder. Rüya sahibi bu durumdan o kadar derinden etkilenecek ki uzun süre bu şoku atlatamayacak demektir. Rüyada fincan kapatmak problemlerden arınmış olacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete, maddi zorluklardan sıyrılmaya, birikmiş servete, kazanca gelecek fazlalığa, güvende yaşamaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, dostlarıyla eğlenmeye, , manevi külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, yetenek sahibi bir kişiye delalet eder.

Rüyada Fincan Kırmak;Rüyada fincan kırmak bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin özel hayatında büyük badireler atlatıp, bir dönüm noktası yaşanmasına ve bundan sonra her şeyin güllük gülistanlık olmasına tabir edilirken diğer yandan rüya sahibinin ailesinden hayır göreceğine ve onlar tarafından yapılacak bir şey sayesinde çok sevineceğine ve yüceltileceği ne işaret eder.

Rüyada Fincan Takımı Görmek; Rüyada fincan takımı görmek büyük mevkiye geleceğine, gönül ilişkisinin iyi olacağına, mülke gelecek fazlalığa, yüksek şansa, faydalı işlere, getirili girişim içinde bulunacağına, mutluluğa ermeye, faydalı işler yapacağına, alın teriyle elde edilen nimete, kolay kazanılan rızka, sağlıklı yaşamaya delalettir. Rüyada fincan takımı görmek bazen de fenalığını göstermeyen düşmana, korktuğu şeyden emin olunacağına, sıhhatin kötüleşeceğine, ticari başarısızlığa, zarar görülmesine delalet eder.

Rüyada Kahve Fincanı Görmek; Rüyada kahve fincanı görmek  kişinin takıntılı, düşünmeden hareket eden, başkalarına karşı düşüncesizce davranan biri olduğu yorumu yapılır. Kişi fevri adımlar atmakta ve olaylara objektif bir şekilde yaklaşamamaktadır. Bu rüyayı gören kişi bu özelliklerine ithafken bir uyarı şeklinde yorumlanmalıdır. Ayrıca bütün bir ömrü sağlık ve mutlulukla geçirmeye, tövbe edip doğru yolu bulmaya işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.