Rüyada “ Fındık Faresi ” Görmek

Fındık Faresi
Rüyada fındık faresi görmek, hayra tabir edilmemiş olup, başa gelecek bela ve musibetlere işaret eder. Görülen bu rüya haksız kazanca, kötü ahlaka ve davranışları ile çevre tarafından dışlanmaya yorulur.

Rüyada fındık faresi görmek, hayra tabir edilmemiş olup, başa gelecek bela ve musibetlere işaret eder. Görülen bu rüya haksız kazanca, kötü ahlaka ve davranışları ile çevre tarafından dışlanmaya yorulur. Farklı anlamlar içermek ile beraber, rüyada yatağında fındık faresi görmek, zina günahı işlemeye, gayrı meşru ilişkiler içinde olmaya delalet eder. fındık faresi ile konuşmak, kötü huylu bir arkadaş edinmeye, tarlada görülen ise, hayra ve berekete rivayet edilir. Bu yüzdendir ki gördüğünüz rüyayı hatırlamak ve nerede nasıl gördüğünüzü iyi hatırlamanız rüyanın analizi için elzemdir. Genel anlamı ile hoş yorumlar içermeyen bu rüya bazen evinizdeki düşmana, bazen mal ve mülk kaybına bela ve musibetler ile dolu bir dönemin yaşanacağına yorumlanmıştır. Rüyada fındık faresi görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Fındık Faresi Görmek Nedir

Rüyada fındık faresi görmek, başa gelecek olumsuzluklara, hoş olmayan gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Bu rüyayı görenlere uyarı babında olan bu rüya, gerçekleşebilecek sıkıntılara karşı hazırlıklı olunması gerektiğine delalet eder. Alimler tarafından bir çok anlam yüklenmiş olan bu rüya, yanlış arkadaşlıklar edinmeye, başkasının rızkında gözü olmaya işaret olunur. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Fındık Faresi Öldürmek

Rüyada fındık faresi öldürmek, düşmana üstün gelmeye, mutlak bir zafere işaret eder. İş yaşamında rakiplere karşı başarı sağlamaya delalet eder. Aynı zamanda sıkıntıda olan birisinin bu rüyayı görmesi, sorunlarından kurtulmasına rivayet edilir. Çevrenizde size karşı sinsice düşmanlık besleyen birini fark edip uzaklaştırmanız olarak da yorulur.

Rüyada Renkli Fındık Faresi Görmek

Rüyada renkli fındık faresi görmek, değişik anlamlar içeren bu rüya genelde sizden hoşlanmayan bunu belli eden fakat herhangi bir olumsuzluk içinde olmayan birine işaret eder. Rüyada görülen siyah fındık faresi, düşmanlığından çekinilmesi ve dikkat edilmesi gereken bir düşmandır. Kahverengi fare ise, iş hayatınızda kendisini gizleyen düşmana yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fındık Faresi Görmek

Rüyada beyaz fındık faresi görmek, diğer fare rüyalarına nazaran iyiye yorumlanır. Rızkın artmasına, iş ve sosyal yaşamdaki berekete işaret eder. Aynı zamanda rızkınızın daim olmasına, geçim derdi yaşamadan sürdürülecek hayata yorulur.

Rüyada Fındık Faresi Beslemek

Rüyada fındık faresi beslemek, iş ve özel yaşamınızdaki olumlu giden yaşantınızı çekemeyen kişilere işaret eder. Görülen bu rüya başarılar nedini ile kıskanılmaya, art niyetli bakışlara maruz kalınmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Fındık Faresi Isırması

Rüyada fındık faresi ısırması, size kem gözle bakan ve zarar vermek adına uygun fırsat bekleyen küçük çaplı bir düşmana işaret eder. Bu kişi size yakın gibi gözüküp, her fırsatta arkanızdan iş çevirmeye çalışan biri olarak da tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.