Rüyada “ Fındık Kırmak ” Görmek

Fındık Kırmak
Rüyada fındık kırmak, gayret ve çaba harcanarak elde edilecek maddi kazanç olarak tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada fındık kırmak, gayret ve çaba harcanarak elde edilecek maddi kazanç olarak tabir edilir. Görülen bu rüya zorlu bir süreç geçirmeye, fakat bu yolun sonunda sevindirici gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Size sunulan nimet ve rızka yorulmak ile beraber, bunun için emek vermeniz gerektiğini gösterir. İmam-ı Nablusi’ye göre rüyasında fındık kırdığını görmek, zaman ve alın teri ile ele geçecek kazanç olarak yorumlanmıştır. Helal lokmaya, beklentilerinizin gerçekleşeceğine, zahmet ile beraber gelecek rahatlığa vesiledir. İş ve aile yaşamınızda yaşayacağınız kısa süreli sıkıntılara, çetin mücadeleler ile beraber elde edilecek hatırı sayılır kazanca delalet eder. Bazen de zorluklara göğüs germeye, gösterilen sabır ile yaşamın düzene gireceğine rivayet edilmiştir. Rüyada fındığın kabuklarını kırarak yemek, hiç umulmayan yerden gelecek kısmete tabir edilmiştir. Rüyada fındık kırmak ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Fındık Kırmak Ne Demek

Rüyada fındık kırmak, muzurluğa, çocuklar gibi şen olmaya, sevdikleriniz ile beraber geçireceğiniz güzel vakitlere işaret eder. Ünlü islam alimlerinden Ebu Said El Vaiz’e göre bu rüya, can sıkıntısından sonra gelen mutluluğa, meşakkat ile gelen mal ve mülke yorumlanır. Görülen bu düş aynı zaman da elde edilecek ganimet ve umut bağlanılan işlerin hayırlı sonuçlar vermesine delalet eder. Rüyada fındık görmek sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Fındık Vermek

Rüyada fındık vermek, olanakların atmasına, itibar sahibi olmaya, şans ve bereketin artacağına işaret eder. Rüyada fındık verdiğini görmek, sevdiğiniz birine göstereceğiniz ilgiye, elinden tutmaya, yardıma ve ihsanda bulunmaya delalet eder. Rüyada fındık görmek ihya yorumuna göre ise, ağız tadına, sağlığa, zindeliğe, helal bol kazanca yorumlanmıştır.

Rüyada Fındık Yemek

Rüyada fındık yemek, fakir için zenginliğe, hasta için sağlık ve şifaya, güç sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada fındık yemek İmam-ı nablusi’ye göre, cömertlik ve mert insana, sözünün eri olmaya, saygınlığa rivayet edilmiştir. Rüyada fındık kabuğu süpürmek, israf ve gereksiz harcamaya, gam ve kederli günlerin son bulmasına yorumlanır. Bazen de kişinin düşmana karşı zafere, hayırlı bir evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Fındık Harmanı Görmek

Rüyada fındık harmanı görmek, yaşam standartlarının artmasına, istenilen kişi ile hayatın sürdürüleceğine işaret eder. Beğenilen ve imrenilen bir yaşamınız olacağını bildirir. Rüyada harmanda fındık görmeye, malın değer kazanmasına, itibar ve şan elde etmeye delalet eder. Bazen de refah ve lüks içinde bir hayatınızın olacağını gösterir.

Rüyada Fındık Satmak

Rüyada fındık satmak, umudunuzun peşinde olmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, girilen işlerden alın akı ile çıkmaya yorulur. Rüyada fındık sattığını gören, insanların dertlerine çare bulacağına, faydalı ilim yaymaya delalet eder. Rüyada fındık toplamak, afiyet bulmaya, üzüntü ve tasaların geride kalmasına tabir edilir. Rüyada fındık çalmak ise, kolay kazanç elde etme hırsına, başkasının malına göz dikmeye işaret olunur. Kişi için uyarı anlamı taşıyan bu rüya kötü huylarını bırakması gerektiğine yoksa bela ve musibet yaşayacağını bildirir

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.