Rüyada “ Fırtınadan Kaçmak ” Görmek

Fırtınadan Kaçmak
Rüyada fırtınadan kaçmak, sorun ve problemlere karşı rüya sahibinin yerinde ve akıllıca çözümler bulmasına işaret eder.

Rüyada fırtınadan kaçmak, sorun ve problemlere karşı rüya sahibinin yerinde ve akıllıca çözümler bulmasına işaret eder. Görülen bu rüya ikili atışmalardan, gereksiz tartışmalardan ve kişiyi sıkıntı içinde bırakacak problemlerden uzak durmasına delalet eder. Gören kişi için olgunluk ve hayat tecrübesi sayesinde iş ve özel yaşamına dair pürüzlerin ortadan kalkacağına rivayet edilmiştir. Hoş görüye, alttan almaya, aile ve iş ortamında kavga ve tartışma yaşanacak sorunlarda alttan almaya tabir edilmiştir. Bazen de rüya sahibinin sırtından geçinme derdinde olan, maddi ve manevi olarak kişiye yük olan birini hayatınızdan çıkarmak olarak da yorumlanır. Hayatınızı daha sakin ve sükunet içinde geçireceğiniz bir dönemin varlığına yorumlanmıştır. Aynı zamanda kişinin problem açmak yerine, çözüm odaklı biri olduğunu gösterir. Rüyada fırtınadan kaçmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Fırtınadan Kaçmak Ne Demek

Rüyada fırtınadan kaçmak, dert ve tasadan uzak bir yaşam sürmeye, hayatın gereksiz endişe ve korkularından emin olmaya tabir edilir. Görülen bu rüya iş yaşamında oluşabilecek kriz ve sıkıntıları önceden görmeye, ileri görüşlü biri olmaya delalet eder. Bu rüyayı görenler için başa gelebilecek bir takım felaketlerin alınacak önlemler sayesinde çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Rüyada fırtınaya yakalanmak, sorumsuz davranış ve yapılan hatalar yüzünden sorunlar ile karşılaşmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya başa gelecek bela ve felaketlerin habercisidir. Bazen de alınacak kara bir habere, iş yaşamında riskli yatırımlara girerek maddi kayıp yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Fırtınada Evin Çatısının Uçtuğunu Görmek

Rüyada fırtınada evin çatısının uçtuğunu görmek, aile fertleri arasında yaşanacak gerginlikleri bildirir. Eşler arası saygının kaybolmasına, kavga ve kırgınlıklar yaşanacağına delalet eder. Ayrılık yaşamaya, değer verilen birinden alınan darbe yüzünden insanlara karşı ön yargılı olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Fırtınadan Korkmak

Rüyada fırtınadan korunmak, kaçmak anlamı ile benzer anlamlar içermek ile beraber, tedbir almaya yorumlanır. Görülen bu rüya yaş tahtaya basmamaya, algılarınızın açık ve çevrenizde olan olumsuzlukları önceden sezebilme yeteneğine tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.