Rüyada “ Fıstık Yemek ” Görmek

Fıstık Yemek
Rüyada fıstık yemek, geçmişte yapılan yatırımların karşılığını almaya, zorluk çekmeden gelir sağlamaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada fıstık yemek, geçmişte yapılan yatırımların karşılığını almaya, zorluk çekmeden gelir sağlamaya delalet eder. Kişinin yürüttüğü işte büyük başarılar elde edeceğine, tanınıp, ün sahibi olacağına işaret eder. Geniş imkanlara sahip olacağınıza, ele geçen para ile yeni yatırımlar gerçekleştirileceğine tabir edilir. Rızık kapılarının genişlemesine, geçim derdi yaşamadan hayatı rahat bir şekilde sürdürmeye yorulur. Bazen de kişiyi ruhi ve fiziki olarak sıkıntıya sokan durumların son bulmasına, keder ve gamdan kurtulmasına rivayet edilmiştir. İhya yorumuna göre, bedenen yorulmadan kazanç sağlamaya, bazen de gebe birinin doğumunun yaklaştığını bildirir. Mal ve nimetin daim ve bereketli olacağına, kıskanılan bir yaşamınız olacağını gösterir. Sağlık bulmaya, zinde olmaya ve uzun ömür olarak da belirtilmiştir. Rüyada fıstık yediğini görmek, ile ilgili farklı tabirler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Fıstık Yemek Diyanet

Rüyada fıstık yemek diyanet yorumuna göre, geçim kolaylığına, toplu paraya, fazla çaba sarf etmeden elde edilecek akara yorumlanmıştır. Görülen bu rüya, hasta için şifa ve rahatlamaya, borçlunun borcunu ödemesine, ayrıca dostlar ile aynı ortamı paylaşmak olarak bildirilir. Geneli olarak alimler tarafından esenlik bulmaya, kazanç sağlamaya, aile içi saadete yorumlanmıştır. İslami anlamı olarak, rahmet ve berekete nail olmaya, makbul işler ortaya koymak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Kabuklu Fıstık Yemek

Rüyada kabuklu fıstık yemek, kişiye faydası dokunmayacak gelire işaret eder. Gören kişinin gecesini, gündüzüne katarak, çok emek ve çaba göstererek elde ettiği kazancın kendisine hayır getirmeyeceğini bildirir. Bu uğurda sağlığından olmasına, sıkıntı görmek olarak da tabir edilmiştir. Fakat bir takım tabircilere göre ise, tam aksi yönde yorumlanmış olup, rızkın kat ve kat artacağı olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Yer Fıstığı Yemek

Rüyada yer fıstığı yemek, kişinin maddi olarak dar boğazda olduğu bir zaman da ummadığı bir yerden gelen paraya yorulur. Ele geçen maddi kazanç ile kişinin sorunlarını sonlandıracağına, yaşama olumlu yönleri ile bakmaya başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Tuzlu Fıstık Yemek

Rüyada tuzlu fıstık yemek, denize, denizden kazanç sağlamaya işaret eder. Görülen bu rüya düş sahibinin deniz ile ilgili bir işe yöneleceğine, rızkını bu işten kazanacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. ibrahim tekeci dedi ki:

    rüyamda medine adlı bir bayanla telefonda konuşuyorum birisi dut agacını buduyor budanan dallardaki dutları yiyorum üç taneda fıstık var dalın birinde onuda yiyorum