Rüyada “ Fok Balığı ” Görmek

Fok Balığı
Rüyada fok balığı görmek zorluklara ve gelecek olan sıkıntılara işaret eder. Rüyada fok balığı yemek elinde var olanı tüketmeye maddi sıkıntılara girmeye işaret eder.

Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada fok balığı görmek; zorluklara ve gelecek olan sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin sorunlarının büyük olduğuna bir türlü çıkış kapısı bulamadığına, maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntıların onu beklediğine işaret eder. Rüyada fok balığı gören kişi, iş hayatında çok güçlü ve çok hırslı bir rakibi nedeni ile büyük bir hezimete uğrayabilir diye tabir edilir. Rüyada fok balığı yavrusu sevmek, rüya sahibinin başına gelecek olan güzel habere, diğer taraftan da inatçı bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Fok Balığı Yavrusu Görmek

Rüyada fok balığı yavrusu görmek; Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde kararsız kaldığına çevresinde ki insanlardan çok etkilendiğine, yaptığı işte büyük kazanç sağlayacağına işaret eder. Rüyada fok balığı yavrusu görmek aynı zaman da kişinin fikirleri ve projeleri istediği aşamaya geldiğinde ve bunları hayata geçirdiğinde işlerinden büyük fayda görecek demektir.

Rüyada Fok Balığı Yemek

Rüyada fok balığı yemek; rüya sahibinin hırsları uğruna elindekileri de kaybedeceğine çaresiz zavallı yardıma muhtaç şekle gireceğine kazandığı tüm parasını da bir hiç uğruna kaybedeceğine de işaret eder. Rüyada fok balığı yemek aynı zaman da kişinin kısmetinin açılmasına işlerinde ilerlemesine karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle hayatına birleştirmesine işaret eder.

Rüyada Fok Balığı Yakalamak

Rüyada fok balığı yakalamak; rüyada fok balığı yakaladığını gören kişi ömür boyu yokluk çekmeyip sırtının yere gelmeyeceği bolluk ve bereket içinde olacağı bir işe konacaktır. Rüya sahibi bu işte pek çok kişinin gözü olmasına rağmen, rüya sahibinin şansı ve kısmeti sayesinde bu işi kendisi alacak demektir.

Rüyada Fok Balığı Sevmek

Rüyada fok balığı sevmek; kişinin hayatında önemli bir değişiklik yaşanacağına gerek iş hayatın da gerekse özel hayatında önemli değişimlerin yaşanacağına bazen de inatçı bir kişiliğe sahip olduğuna, hırsları ve inatçılığı yüzünden bir çok şeyi kaybedeceğine işaret eder. Rüyada fok balığı sevdiğini görmek aynı zaman da başarısızlıktan sonra beklediği toplu kazanca, uğraş vererek özlediği şöhrete, güzel talihe, ümitsizlikten sonra kazandığı itibarlı mertebeye, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı mülke tabir edilir.

Rüyada Ölü Fok Balığı Görmek

Rüyada ölü fok balığı görmek; rüya sahibinin kendisi ve geleceği için çok büyük atılımlarda bulunacağına karşısına çıkacak olan kaçınılmaz iş fırsatını değerlendireceğine maddi ve manevi anlamda bolluğa ereceğine ailesiyle ve sevdikleriyle birlikte ileri hayatını mutlu mesut geçireceğine işaret eder.

Rüyada Fok Balığı Beslemek

Rüyada fok balığı beslemek; kişinin sadece çıkarları uğruna yaşadığına attığı her adımı sadece para olarak nitelendirdiğine  her şeyden  herkesten bir parça koparmaya çalışan aç gözlü kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Rüyada fok balığı besleyen kişi habere var olanın üzerine eklemenin ve domuzdan bir tek tüy koparmanın planını yapıyordur diye değerlendirilir.

Rüyada Siyah Fok Balığı Görmek

Rüyada siyah fok balığı görmek; çok kuvvetli bir düşmanınızla karşı karşıya geleceğinize ve iş hayatınızın büyük bir tehlike geçirmesinin muhtemel bulunduğuna, rüyanızda fok balığı yediğinizi görmeniz; devlet elinde olan bir işinizin hayırlısıyla gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada siyah fok balığı görmek aynı zaman da  kişinin büyük uğraşları sonucu kazanmış olduğu zafere beklentilerine ulaşmasına maddi ve manevi bolluğa ermeye yorumlanır.

Rüyada Fok Balığından Kaçmak

Rüyada fok balığından kaçmak; kişinin iş hayatında çalışmalarını zorlaştıracak kişiyi maddi yönden zarara sokacak büyük bir rakiple karşı karşıya kalacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek; bir çok şekilde yorumlanır ve genel manası ise hayırlı bir kısmet, hayırlı bir haber ve hayırlı bir işe tabir edilir.Bekar bir kimsenin rüyasında balık görmesi hayırlı bir kısmet ile tez bir vakit içerinde evleneceğine yorumlanır.Rüyada evli birinin rüyada balık görmesi hayırlı bir haber alacağı ve erkek bir evladının olacağına tabir edilir. Bazı rüya yorumlarında ise rüyada balık görmek işlerinizde gösterdiğiniz başarının ve uğraşınızın meyvesini toplayacağınıza delalet eder.

Rüyada Fok Balığı Öldürmek

Rüyada fok balığı öldürmek; iş hayatında yaşanan bazı basit hataların büyük sorunlara vesile olacağına yapılan küçük sorunları hafife alıp önemsemeyen kişilerin ilerde atlatamayacağı sorunlarla karşı karşıya kalacağına maddi anlamda büyük zararların yaşanacağı işaret eder. Rüyada fok balığı öldürmek aynı zaman da iş hayatını bırakmak zorunda kalacak duruma gelmesine sebep olan rakibine çok büyük bir üstünlük sağlayacağına ve işinde meydan gelen sorunlardan kurtulacağına rivayet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.