Rüyada “ Forma ” Görmek

Forma
Rüyada forma görmek, rüya sahibinin başarı konusunda ne kadar kararlı, hırslı ve inatçı olduğuna işaret eder. Kişinin hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada Forma Görmek; Rüyada forma görmek, rüya sahibinin başarı konusunda ne kadar kararlı, hırslı ve inatçı olduğuna işaret eder. Kişinin hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, bazen canı pahasına da olsa zafer elde etmek için çaba göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Forma Giymek; Rüyada forma giymek güvenli kalmaya, karlı işler yapacağına, mutluluğu bulmaya, sosyal yaşamda tatmine, verdiği söze bağlı olunacağına, akrabalarla birlikte eğlenmeye, maddi yükü olan akrabadan yakasını kurtarmaya, alın teriyle kazanılan zenginliğe, güzel uğraşlara gireceğine, sevince erişileceği ne, hayırlı eşe delalet eder. Nadiren de olsa Rüyada forma giymek kötü huylu bir amir eliyle fenalık görmeye, sıhhatin bozulacağına, fenalığını gizleyen amire, korktuğundan emin olmaya, saklanan sırların açığa dökülmesine delalet eder.

Rüyada Takım Forması Giymek; Rüyada takım forması giymek sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, sosyal yaşamda feraha, hayırlı işlere, feraha, üne sahip olmaya, yakında öğrenilecek mutlu edici haber almaya, helal mala, iyi sağlığını muhafaza etmeye, planların yerine geleceğine, merhametli evlada yorulur.

Rüyada Okul Forması Giymek; Rüyada okul forması giymek eşiyle eğlenmeye, problemlerden uzak kalacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, bol kazanca, güvende yaşamaya, bonkör akrabaya, kuvvete ulaşmaya, memuriyette mevkiye çıkacağına, hoşsohbet orta yaşlı adama, ikili ilişkilerde başarıya, mala gelecek bolluğa yorumlanmaktadır. Olumsuz yorum olarak da Rüyada okul forması giymek kıymet düşmesine, huzuru yitirmeye, ticaret kaynaklı sıkıntıya, fena huylu düşman eliyle zarar görmeye, kötü bir sorunla yüzleşileceği ne yorulur.

Rüyada Askeri Forma Görmek; Rüyada askeri forma görmek zorluk çekmeden kazanılan ganimete, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, bol kazanca, mutluluğu bulmaya, yararlı işler ile meşgul olacağına, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, paranın bereketli olmasına, emniyette hissetmeye, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, kısa zamanda alınacak sevindirici haber duymaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.