Rüyada “ Fotoğraf ” Görmek

Fotoğraf
Rüyada fotoğraf görmek, yakın zamanda büyük bir saygınlığa kavuşmak anlamındadır ve şans, kaderinin değişmesi kısmetinin çoğalmasıdır.
Etiketler:

Rüyada fotoğraf görmek, yakın zamanda büyük bir saygınlığa kavuşmak anlamındadır ve şans, kaderinin değişmesi kısmetinin çoğalmasıdır. Sıkıntılarından kurtularak feraha ermesidir. Bazen fotoğraf çekmek bir çağrıdır bir şeyin haberini yakın zamanda vermektir. Özlem duyulan birinin yakın zamanda gelmesi olarak ifade edilir. Rüyada fotoğraf görmek diyanet, korkuların geride kalması ve bolluğun güzel haberlerin geleceğinin haberini verir. Çocuk ve kadın fotoğrafları görmek, yeni ve büyük haberler almaktır. Rüyada fotoğraf çekildiğini görmek, yakın zamanda mutlu olacağınız bir anı yaşayacağınıza yorumlanır. Ölmüş birinin fotoğrafını görmek, yakın zamanda hastalıktan ve sıkıntılardan kurtulmak demektir. Siyah beyaz eski bir fotoğraf görmek, makam mevki olarak ifade edilir. Sevmediğiniz birinin fotoğrafını görmek, gereğinden fazla vesvese ve korkaklık yaptığınız yönündedir ve bunlar gereksizdir. Cep telefonunda fotoğraf görmek, başarılı birini örnek almak anlamında tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Birinin Fotoğrafını Görmek

Rüyada tanıdık birinin fotoğrafını görmek, kişinin hayatına göre bulunduğu durumda başarı elde etmesidir. Bu durum kişi için iş, hayatı olabilir, eğitim hayatı olabilir. Ama genel olarak bakacak olursak mesleki anlamda yorum yapılır. Aynı zamanda sizde yardım bekleyen kişilere yardım etmeniz manasında yorumlanır. Dini inancı yüksek olan biri ile konuşmaya ifade edilir. Bazende kişiyi utandıran birinin olacağına ve bundan dolayı fikirleri yüzünden umutsuz duruma düşeceği psikolojik olarak sıkıntıya düşeceğine işarettir. İş hayatında çok karlı yatırımlar yapmak ve bunların kişiye misli ile geri döneceğine yorulur. Hayatının istediği gibi gideceğine delalettir.

Rüyada Kendisinin Eski Fotoğrafını Görmek

Rüyada kendisinin eski fotoğrafını görmek, çokta iyi anlamda olan bir rüya değildir. Kişinin sağlık sorunları yaşaması manasına gelir. İş ortakları ile sorunlar yaşamaktır ve miras meselesi olarak ifade edilir.

Rüyada Eski Aile Fotoğrafı Görmek

Rüyada eski aile fotoğrafı görmek, ailesinden ayrı kalan birinin ailesini özlemesi ve bu durumdan dolayı rüyasına yansımasıdır. Yıllardan beri hayal ettiği şeye ulaşmak istediği yönündedir.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Görmek

Rüyada vesikalık fotoğraf görmek, gören kişinin hayırlı bir iş yapacağı manasına gelir. Hayırlı rüyalar arasında gelir ve mal varlığı güzel iş olanaklarına yorumlanır.

Rüyada Erkek Fotoğrafı Görmek

Rüyada erkek fotoğrafı görmek, hayırlı bir iş ve saygınlık olarak yorumlanır. Yüklü miktarda kazanç elde edeceğine başarılı hayırlı atılımlar yapılmasına delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.