Rüyada “ Fotoğraf Makinesi ” Görmek

Fotoğraf Makinesi
Rüyada fotoğraf makinası görmek, çok meraklı ve sürekli araştırma yapan bir kişiliği gösterir ve sonucunu düşünmeden olaylara atlamak demektir
Etiketler:

Rüyada fotoğraf makinası görmek, çok meraklı ve sürekli araştırma yapan bir kişiliği gösterir ve sonucunu düşünmeden olaylara atlamak demektir. Sürekli bir şeyleri merak etmek ve başkalarının hayatını incelemekten dolayı sıkıntılar yaşamak olarak ifade edilir. Bundan dolayı başınıza bela açabilirsiniz ve bu tür rüyalar uyarı amaçlı olan rüyalardandır. Bundan dolayı kişinin daha dikkatli olması gerekir ve bir yönde merakını kesmesi gerektiği yönünde uyarıcı amaçlıdır. Rüyada fotoğraf makinası görmek ihya, bir şeyi ölümsüzleştirmek anısını sürekli yaşamak istemek demektir. Kişinin bilinçaltında unutamadığı anıları olduğuna ve bunları tekrar yaşamak istediğine işarettir. Bazende birinin hayatını araştırmak istemek ve bunun için çaba göstermek demektir. Yeni tanışacağı birinin hayatını merak etmek gibi. Hane içinde bu araştırmacı tavırların sıkıntı çıkaracağına yorumlanır. Bazen ise kişinin bazı sırları olduğuna ve bu sırrı kendisine en yakın gördüğü kişi ile paylaşacağı manasındadır.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf çekmek, rüya sahibinin çok yetenekli bir kişilik olduğuna ve mala sanata düşkünlüğüne yorumlanır. Rüyasında fotoğraf makinası ile fotoğraf çeken kişi başarıya ulaşır. İstediği bir şeyin olacağı yönündedir. Kişinin amaçlarına ulaşması olarak tabir edilir. Zenginlik ve büyük dünya malı olarak ifade edilir. Kişinin üzerinde olan sorumluluklarının hafiflemesi daha doğrusu üzerindeki yüklerden kurtulmasına işarettir. Rüyada manzara fotoğrafı çekmek, huzursuzluk olarak görülür. Bazende birine verilen söz olduğuna ve bundan dolayı yakın zamanda bunu hatırlatacağına alamet edilir.

Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek, gören kişinin şansının bahtının sonuna kadar açılacağına işarettir. Saygınlık ortam içinde büyük yerlere geleceğine adının duyulacağı bir duruma geleceğine yorumlanır.

Rüyada Fotoğraf Makinası Almak

Rüyada fotoğraf makinası almak, kimden fotoğraf makinası alıyorsanız o kişinin sırrını öğreneceğiniz manasına gelir. Rüyada fotoğraf makinası aldığını görmek, önemli bir sırrı öğrenmek ve gün yüzüne çıkarmaktır.

Rüyada Fotoğrafçı Görmek

Rüyada fotoğrafçı görmek, rüya sahibinin var olan sorunlarını düşünerek akıllı bir şekilde halletmesi demektir. Kötü olan durumları kendisi için iyiye çevireceğine delalettir.

Rüyada Fotoğraf Çektirmek

Rüyada fotoğraf çektirmek, yeni bir çevreye girmek anlamındadır. Rüyada fotoğraf çektirdiğini görmek, yeni bir arkadaş ortamı ve samimi dostluklar olarak tabir edilir.

Rüyada Fotoğrafının Çekilmesi

Rüyada fotoğrafın çekilmesi, mutlu huzurlu bir zamanın kalıcılığını gösterir. Kişinin hayatında olması istediği bir şeyin olacağı ve bunun ömürlük bir mutluluk getireceğine işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.