Rüyada “ Galip Gelmek ” Görmek

Galip Gelmek
Rüyada galip geldiğini görmek, sevinç ve üzüntüden galip gelmesinin gerektirdiği durumu ifade eder. Rüyada galip gelmek, hayvan cinsinden olan düşmanı helak etmeyi ifade eder. Eğer galip gelmek bir cinsten olursa, bu durumda; helak eden helak olur, galip gelen de mağlup olur.

Rüyada galip geldiğini görmek, sevinç ve üzüntüden galip gelmesinin gerektirdiği durumu ifade eder. Rüyada galip gelmek, hayvan cinsinden olan düşmanı helak etmeyi ifade eder. Eğer galip gelmek bir cinsten olursa, bu durumda; helak eden helak olur, galip gelen de mağlup olur. Rüyanızda galip geldiğinizi gördüğünüz de düşmanlarınızı yeneceğinize ve bir çok sıkıntıyı üzerinizden def edeceğinize yani feraha kavuşacağınız gibi aile içinde huzur ve muhabbetin de sağlanacağına işaret olur. Rüyada galip gelmek düşmanların şerrin de koruyacağınıza işaret eder.

Rüyada Şeytana Karşı Galip Gelmek

Rüyanızda şeytana karşı galip geldiğinizi görmeniz bir çok rüya yorumların kişinin inancının yüksek olması şeytanın karşında maneviyatının yüksek olması ile şeytanı malüp ettiğini gördüğünde Allah katında manevi huzura ve cennet mekanına layık görüldüğünde tabir edilir. Çünkü şeytan aldatan yanıltan olduğu gibi rüyada sizi kaldıramıyorsa yada anlatamıyorsa bu sizin manevi inancınızın yüksek olduğuna işarettir

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.