Rüyada “ Gardiyan ” Görmek

Gardiyan
Rüyada gardiyan görmek korkuya, endişeye, hala kırıklığına işarettir. Rüyada gardiyan olmak ya da gardiyanla konuşmak haksız kazançlar sonucu elde edilen malın hayrını görememeye işaret eder.

Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada gardiyan görmek; hayal kırıklığına, korkuya, endişeye, göz yaşına işaret eder. Rüya sahibinin evlilik hayatında mutsuz günler geçireceğine, talihsizliklerin yakasını bırakmayacağına, hane dışında ki insanlar yüzünden düzenli giden evliliklerinin bozulacağına kötü huylu insanların etkisinden kurtulamayıp başını derde sokmaya, sağlığından olmaya işaret eder. Rüyada görülen gardiyan aynı zaman da resmi bir kurumda yakın zaman da işiniz olacağına büyük bir işe gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Gardiyan Olmak

Rüyada gardiyan olmak; hayal ettiğiniz olmasını istediğiniz tüm isteklerinizin gerçekleşeceğine yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızın geride kalacağına refaha erip maddi ve manevi anlamda bolluğa ereceğine hayırlı bir eş ve hayırlı bir evlada işaret eder. Rüyada gardiyan olmak ya da olduğunu görmek bazen de umudunu yitirdikten sonra gözlediği temiz rızka, umudunu kestikten sonra beklediği hayra, zahmetle beklediği zenginliğe, yenilgiden sonra kazandığı saygınlığa, yenilgiden sonra hayalini kurduğu ticari kazanca delalettir.

Rüyada Gardiyan Kıyafeti Görmek

Rüyada gardiyan kıyafeti görmek; erkekler için iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara kişinin huzurunun bozulmasına tartışmalara,  husumet duyan bir kimse ile kavga edeceğinize; kadınla için bazı menfaatlere, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve dostluklar kurmaya işarettir. Bu rüya bazende devlet kapısını açmaya, hayırlı bir işe vesile olmaya yenilgiden sonra hak edilen zafere işaret eder.

Rüyada Kadın Gardiyan Görmek

Rüyada kadın gardiyan görmek; rüyayı gören kimsenin menfaatleri uğruna insanları yok sayarak kendi bildiğine giderek sadece bu dünyada kendi çıkarları uğruna yaşamasına, başkalarının kul hakkını yemesine insanlara zarar vermekten geri durmayan bir yapıya sahip olduğuna işaret ederken aynı zaman da  uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği huzura, meşakkatle birlikte özlediği iyi bir geleceğe, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, uzun bir bekleyişin sonunda istediği iyiliğe işaret eder.

Rüyada Gardiyanla Konuşmak

Rüyada gardiyanla konuşmak; can sıkıcı bir duruma düşmeye, sıkıntılı yaşantıya, kötü niyetli bir akraba eliyle zarar görmeye, karışık bir problemle yüzleşileceği ne işarettir. Rüyada gardiyanla konuştuğunu görmek aynı zaman da  büyük bir işe girip makam sahibi olacağınıza iş hayatınızda kariyerinizin yükseleceğine kısa süreli iş seyahatlerine çıkacağınıza yakın zaman da elinize toplu para geçeceğine işaret eder. Bu rüya bazen de başarısızlıktan sonra kavuştuğu varlığa, zorlukla birlikte hayalini kurduğu nimete, zorluklara göğüs gererek umduğu daha iyi bir hayata, zorlukla birlikte hasret duyduğu hayra yorulur.

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre görmek; rüya sahibinin emekli olup işini çocuklarına bırakacağına yılların vermiş olduğu yorgunluğu üzerinden atmak için uzun bir seyahate çıkacağına, yapmış olduğu işleri de çocuklarına bırakacağına işaret eder. Hücre görmek aynı zaman da  sıkıntı ile yorumlanır. Rüyasında bir hücreye kapatıldığını  görmek bir işinden dolayı çok sıkılacağına, hücresinin tek penceresi olduğunu ve bu pencereden bakamadığını görmek, ümitsizliğe delalet eder.

Rüyada Hücreye Kapatılmak

Rüyada hücreye kapatılmak; rüya sahibinin sıkıntıya girecek, maddi zorluklara düşecek, kısmetsiz bir dönem yaşayacaktır. Rüyada hücreye kapatıldığını görmek  zorlukla hak ettiği daha çok kazanca, hatalarının ardından kavuştuğu varlığa, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu berekete, zorlukla birlikte hak edilen mutluluğa, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı hünere, cefa çekerek özlediği daha sağlıklı bir hayata şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek; uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağına hayatının alt üst olacağına iş yerinde yaşanan tartışmalar yüzünden tatsız günler geçireceğine bu sıkıntıların maddi zorluklar ada sebep vereceğine işaret ederken bu rüyayı gören kimselerin aileleriyle sorunları olacak büyük anlamda tartışmalar yaşanacaktır. Rüya sahibi zor ve çetin günler geçirecek, sağlığı ve geçimi bozulacak demektir.

Rüyada Zindana Girmek

Rüyada zindana girmek; bir kişi kendisini zindana girmiş görürse yakın zaman da büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacak ailesine karşı büyük bir tehdidi çözmeye çalışacaktır. Rüyada zindana girmek aynı zaman da  maddi bolluğa, yaşanacak olan büyük aşka, hayırlı bir evlat sahibi olmaya, Allah yolunda ilerlemeye, toplum karşısında saygınlığını koruyan herkesin sevip saydığı bir kişi olmaya işaret eder.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyada zindana atılmak; rüyada zindana atıldığını gören kişi yaptığı tüm işler de hayal kırıklığına uğrayacak rakiplerine karşı zayıf duruma düşecek, bütün işleri alt üst olacaktır. Bu rüyayı gören kimseler hayırsız insanlarla tanışıp ortama girip onlar gibi hareket ederek çevresinde ki saygınlığını yok edecektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.