Rüyada “ Rüyada Geç Kalmak ” Görmek

Rüyada Geç Kalmak
Rüyada geç kalmak görmek neye delalet eder. Rüyada geç kalmak görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada geç kalmak görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Geç Kalmak Görmek

Rüyada geç kalmak görmek; rüya sahibinin toplumdaki saygınlığını ve itibarını kaybederek çevresindeki insanlara karşı güveninin yok olacağına, yaptığı işlerde başarısızlığa sebep vererek kısa zaman da elindeki mal varlığını kaybedeceğine, hayata dahil yaptığı tüm atılımlarda başarısız olarak ileriye dönük planlarının olmayacağına işaret edilir. Rüyada geç kalmak görmek, aynı zamanda geçte olsa sevineceğiniz haber almaya, yaptığınız yatırımların ileriye dönük faydasını görerek çektiğiniz sıkıntıların son bulacağına, kendinize olan güveninizi geri kazanarak hayatınızı kaldığı yerden devam edeceğinize yorumlanır.

İslami rüya alimlerine göre rüyada geç kalmak görmek; dilimizde bir çok şekilde ifade edilen geç kalmak rüyası genel olarak rüyayı gören kişiler için hayatına yönelik pişmanlık duyacağı hatalara yer vermeye, düşüncesizce davranışlarının kişide yarattığı olumsuz etkiye, hane içinde yaşanan huzursuzluklara delalet edilir.

Rüyada İşe Geç Kalmak Görmek

Rüyada işe geç kaldığını görmek; kişinin hayatına yönelik planlarında başarısız olup yaptığı tüm işlerde hüsrana uğrayacağına, eline geçen fırsat kapılarını değerlendiremeyerek başarısızlığa sebep vereceğine, iş hayatında dostu gibi görünerek güven sağlamaya çalışan insanların iyi niyetlerine güvenerek kişilerin oyununa gelmeye, elindeki maddi servetini kaybetmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında işe geç kaldığını görmesi, hayatına yönelik aldığı kararlarda geç kaldığına, sevdiklerinin desteğini ve sıcaklığını hissetmeyerek onları yok sayacağına işaret edilir.

Rüyada Derse Geç Kalmak Görmek

Rüyada derse geç kaldığını görmek; yaptığınız girişimlerde başarısız olup elinizdeki mal varlığınızı kaybedeceğinizi, uzun süreli sık sık seyahatlere çıkarak içinde bulunduğunuz konumda farklı yerlere yükseleceğinize, hane içinde yaşanan huzursuzlukların süre gelip evlilik hayatınızda uçurumların meydana geleceğine işaret edilir. Rüyada derse geç kaldığını görmek, aynı zamanda kişinin inancına olan zayıflığına, pişmanlık duyacağı hatalara düşmeye, elindeki değer verdiği varlıkların kıymetini bilmemeye yorumlanır.

Rüyada Sınava Geç Kalmak Görmek

Rüyada sınava geç kaldığını görmek; rüya sahibinin iş hayatında sıkıntıya düşerek arayış peşinde koşacağına, sürekli farklı ortamlarda yer alarak kendisine çıkış kapısı arayacağına, girdiği işlerde başarısız olarak hayatının her köşesinde mutsuzluğa kapılacağına işaret edilir. Ünlü rüya alimlerimize göre görülen bu rüya kişi için başarısızlığa uğramaya, çıkış kapısı aramaya, sevdiklerinden ayrı vakit geçirmeye, gözyaşının dökülmesine sebep olacak üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaya yorumlanır.

Rüyada Okula Geç Kalmak Görmek

Rüyada okula geç kaldığını görmek; rüyayı gören kimsenin hayatına yönelik karşısına çıkacak olan fırsat kapılarını ters teperek ilerde mutsuz olacağı olaylara zemin hazırlayacağına, yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden sevdiği bir çok insana zarar vererek onların maddi ve manevi anlamda zarar göresine sebep vereceğine işaret edilir.

Rüyada Nikaha Geç Kalmak Görmek

Rüyada nikaha geç kaldığını görmek; kişinin sevdikleri insanlara karşı verdikleri sözlerini tutmayarak onların gözünde değerinin düşeceğine, ailesine karşı davranışlarıyla onların güvenini kaybederek kendisini onlardan ve çevresindeki insanlardan uzak tutacağına, bilinmeyen ortamlarda yer alarak farklı insanlarla aynı iş kollarını paylaşacağına işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.