Rüyada “ Gelincik Çiçeği ” Görmek

Gelincik Çiçeği
Rüyada gelincik çiçeği görmek, neşe ve mutluluğa, barışa işaret eder. Görülen bu rüya kişinin aile bireyleri ile olan iyi ilişkilerine delalet eder.

Rüyada gelincik çiçeği görmek, neşe ve mutluluğa, barışa işaret eder. Görülen bu rüya kişinin aile bireyleri ile olan iyi ilişkilerine delalet eder. Bu rüya kişinin kendi kanından, canından olan ailesine yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya kişinin zorluk ve sıkıntıların üstesinden aile fertleri ile el ele vererek gelmesine, kötü zamanlarda bu kişilerden görülecek desteğe rivayet edilmiştir. Gördüğünüz rüyanın esrarı, aileniz ile her daim hoş sohbet ve muhabbet içinde olacağınıza, sizi gören kişilerin kıskançlık içinde olacağına yorulur. Güvende olmaya, atılan adımlarda korkulardan emin olmaya, kişinin yalnızlık hissine düşmeden sürdürülecek güzel bir yaşama yorumlanmıştır. Ağız tadında olmaya, müjdeye ve kişinin sırtını yaslayabileceği soyundan birinin varlığını bildirir. Rüyada gelincik çiçeği görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek Nedir

Rüyada gelincik çiçeği görmek, gönlün huzur bulmasına, sıkıntıların ailenin destek ve yardımı ile aşılacağına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya ailenize olan bağlılığınıza, kardeşler arasındaki sevgi ve saygıya yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamında kendisini şaşkınlık ve mutluluk içinde bırakacak güzelliklerin cereyan edeceğine rivayet olunur. Ayrıca muhabbetin daim, geçimin kolay olacağına tabir olunur.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek

Rüyada gelincik tarlası görmek, solan yüzün tekrar gülmesine, hayırlı gelişmelerin olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin uzun bir ömre, sağlık ve sıhhatli bir hayata sahip olacaklarını bildirir. İstek ve hayallere bir adım daha yaklaşmaya, ağız tadında geçecek bir yıla, kişinin muradına ermesine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada kırmızı gelincik çiçeği görmek, bu rüya hayırlı bir kısmete sahip olmaya işaret eder. Bazı alimlere göre evcil bir hayvana, kişiye emniyet veya kolaylık sağlayan bir yardımcıya rivayet olunur.

Rüyada Tomurcuk Gelincik Görmek

Rüyada tomurcuk gelincik görmek, istekleriniz için sabırlı olmanız gerektiğine, gülen tarafın siz olacağına işaret eder. Hayaller için emek ve uğraş verildiği sürece, geleceğiniz istekleriniz doğrultusunda olacağına yorumlanır. Ayrıca bulunduğunuz konum ve mevkiye, sahip olacağınız itibara ve saygınlığa rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.