Rüyada “ Gelincik ” Görmek

Gelincik
Rüyada görülen gelincik alçak, zalim, katı kalpli kimsedir. Rüyasında; evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekar birisi girer.

Rüyada Gelincik Görmek ; Rüyada görülen gelincik aslı olduğu kadar iyi bir haber getirmez konumuzda anlattığımız üzerede hayır olmayan tüm haberlerin işaretidir.Rüyada görülen gelincik alçak, zalim, katı kalpli kimsedir. Rüyasında; evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekar birisi girer.

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek ; Rüyada gelincik çiçeğini görmek; rengi kırmızı olduğundan ateşe veya deveye veya üzerinde siyah ben bulunan gül gibi bir yanağı ifade eder. Bu rüya, başının yarısının ağrıması veya öz kardeş olarak da yorumlanır. Rüyada görülen gelincik çiçeği de gelincikle alakalı yorumlardan çok farklı olduğunu görüyorsunuz. Rüyada her mana her işaret farklı bir anlam taşır.

Rüyada Gelincik Isırması ; Rüyada kendinizi ve ya yakın bir arkadaşınızı gelinciğin ısırdığını görmeniz güçlü bir düşmana işaret ettiği görülür. Görülen bu rüyada kişinin düşmanı dost olarak hanesine kadar girer ve bunun farkına varamayacağınızı ve fitne ile fesat karıştırarak haneden çıkacağına rüya alimleri tarafından da anlatılmıştır.

Rüyada Gelincik Bahçesi Görmek ;  Rüyada görülen gelincik bahçesi haneye müjdeli iyi haber ve bol rızk ile şenleneceği ne işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.