Rüyada “ Gelinini ” Görmek

Gelinini
Rüyada gelinini görmek, kişinin eli ayağı olacak, rüya sahibine yardımını esirgemeyen birine işaret eder. Görülen bu rüya iş yaşamınızda büyük başarılara imza atmaya, adınızı duyurmaya delalet eder.

Rüyada gelinini görmek, kişinin eli ayağı olacak, rüya sahibine yardımını esirgemeyen birine işaret eder. Görülen bu rüya iş yaşamınızda büyük başarılara imza atmaya, adınızı duyurmaya delalet eder. Kişiye umut veren gelişmelerin olacağına yarınlara emin adımlar ile ilerlemeye rivayet edilir. Gördüğünüz bu rüya atılan her adımda şansın yaver gitmesine, ticari kazanımların daim olacağına tabir edilmiştir. Rüya sahibinin iş yaşamındaki başarılarının özel yaşamına olumlu olarak etki edeceğine, saygılı ve sadakatli bir eşe sahip olmasına yorulur. Ferahlık ve esenliğe, huzur içinde olmaya yorumlanır. Ayrıca menfaat sağlamaya, kişinin sevdikleri ile beraber olmasına, hoş sohbete ve ikrama nail olmaya yorumlanmıştır. Uzun süredir hayali kurulan bir iş yada eve sahip olmaya vesiledir. Rüyada gelinini görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilir, tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Gelinini Görmek Ne Demek

Rüyada gelinini görmek, kişiye menfaat sağlayacak bir işe girmesine, helal kazanca ve temiz rızka işaret eder. Hoş geçime, yardım görmeye, elindekine sahip çıkmaya delalet eder. Görülen bu rüya aydınlık bir geleceğe, sabrın karşılığını almaya, yüzde tebessüm sağlayacak gelişmelerin varlığına yorumlanır. Alimler tarafından kişinin ailesinden hayır görmesi olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Gelinini Gelinlikle Görmek

Rüyada gelinini gelinlikle görmek, bolluk ve berekete, hanedeki düzen ve mutluluğa işaret eder. Görülen bu rüya yapılan yatırımların yerinde olmasına, kazancın bol ve daim olacağına delalet eder. Gören kişiler için hem bereket hemde uyarı niteliğinde olup, kazanılan kazancın sadakası ve zekatının verilmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Gelini Hamile Görmek

Rüyada gelinini hamile görmek, kişinin aile yaşantısındaki huzursuzluğun son bulmasına işaret eder. İkili ilişkilerin sevgi ve saygı çerçevesinde olacağına, anlaşmazlıkların son bulmasına delalet eder. Aynı zamanda haneye katılacak yeni bir üyeye, torun sahibi olmaya rivayet edilir.

Rüyada Gelinini Öpmek

Rüyada gelinini öpmek, kişinin iş yaşamında farklı alanlara yönelmesine, güzel ve hayırlı kazançlar elde etmeye işaret eder. Gören kişilerin mevki sahibi olmasına, saygı duyulan, sözü dinlenilen birine işaret eder.

Rüyada Gelinini Dövmek

Rüyada gelinini dövmek, gerçek yaşamda gelini olan birinin bu rüyayı görmesi, gelinine maddi ve manevi anlamda destek olmaya işaret eder. Görülen bu rüya zor durumda olan oğlunuz ve gelininize çıkacağınız destek sayesinde hanelerine huzurun geleceğine, mutluluklarının daim olacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.