Rüyada “ Gelinlik Giymek ” Görmek

Gelinlik Giymek
Rüyada gelinlik giymek, gören kadının evli yada bekar olmasına nazaran iki farklı şekilde tabir edilmiştir.

Rüyada gelinlik giymek, gören kadının evli yada bekar olmasına nazaran iki farklı şekilde tabir edilmiştir. Bu rüyayı gören bekar bir hanım ise, yakın bir gelecek içerisinde çok mutlu olacağı, gönlünü hoş eden, merhamet sahibi biri ile hayatını birleştireceğine delalet eder. Yapılan evlilikten mesut olmaya, mutlu bir yuvanın sahibi olacağını bildirir. Rüyayı gören kişi evli bir hanım ise, hanesindeki mutluluğun daim ve hoşnutluk içersinde olacağına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda gören kişi için hamile kalmaya, hamileler için hayırlı bir kız evlada tabir edilmiştir. Genel anlamı ile hayra yorumlanan bu rüya, hayata dair bir çok isteklerinizi elde etmeye, hayallerinizin gerçekleşeceği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada gelinlik giydiğini görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Gelinlik Giymek İslami

Rüyada gelinlik giymek islami yorumuna göre, rüya sahibinin yaşımında kişiyi neşe içinde bırakacak güzelliklerin nail olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenler için hayatındaki sorunların bir bir son bulacağına, imrenilen bir yaşam sürdürmeye delalet eder. Alimler tarafından farklı tabirler içeren bu rüya giyilen gelinliğin eski yada yeni olmasına görede değişik anlamlar içermiştir.

Rüyada Evliyken Gelinlik Giymek

Rüyada evliyken gelinlik giymek, kişinin eşi ile arasında eğer yaşana sorun var ise, bu durumun sona ereceğine, aile saadetinin daim olmasına işaret eder. Bazen de çok istenen, uğraş verilen bir işin kişinin lehine gerçekleşeceğine, yüzün gülmesine tabir edilir.

Rüyada Temiz Gelinlik Giymek

Rüyada temiz gelinlik giymek, iyi ahlak sahibi olmaya, ar ve namus sahibi olunduğunu bildirir. Gören kişilerin yaşadığı toplumda güzel bir isimle anılacağına delalet eder. Rüyada temiz gelinlik giydiğini görmek, girilen bir işte güzel sonuçlar elde etmeye, evli kişiler için hoş görülü, hürmetkar bir eşe yorumlanır.

Rüyada Kirli Gelinlik Giymek

Rüyada kirli gelinlik giymek, rüya sahibinin istediği fakat kişiye fayda sağlamayacak bir iş yada olaya delalet eder. Gören kişi bekar ise, kendisinde hayır göremeyeceği, üzülüp sıkılacağı bir kısmete rivayet edilir. Evli bir hanımın bu rüyayı görmesi, hanesindeki huzurun bozulmasına, neşenin kaçacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Rüyada siyah gelinlik giymek, şiddetli kavga ve kırgınlıkların yaşanmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya huzursuz bir ortam yaşamaya, geçimsizliğe yorumlanır. İş hayatında rüya sahibinin kendisinde fayda göremeyeceği, para kaybedeceği işlere yöneleceğine tabir olunur.

Rüyada Gelinliği Çıkardığını Görmek

Rüyada gelinliği çıkardığını görmek, farklı anlamlar ifade eden bu rüya başlanmış bir işin hayırlısı ile sonuçlanmasına işaret eder. Girilen bir işten alnının akı ile çıkmaya yorulur. Bazen de kişinin önüne kadar gelen imkanları geri çevirmesine yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.