Rüyada “ Gemi Batması ” Görmek

Gemi Batması
Rüyada gemi batması görmek, görünüş itibari ile felaket gibi görünse de, gören kişi için hayır ve mutluluk getirici olayların yaşanacağını bildirir.

Rüyada gemi batması görmek, görünüş itibari ile felaket gibi görünse de, gören kişi için hayır ve mutluluk getirici olayların yaşanacağını bildirir. Yaşanacak büyük zorluklardan sonra, erilecek rahatlığa, maddi sorunların yerini varlık ve zenginliğin alacağına delalet eder. Gören kişiler için umutların bitti dendiği bir anda, yeni fırsat ve imkanlar ile karşılaşılacağına tabir edilir. Önünüze çıkacak fırsatların yerinde değerlendirileceğine, kısa zaman içinde maddi sorunların aşılacağına rivayet edilmiştir. Mali sorunlarını aşacak rüya sahinin daha iyi bir yaşam ve gelecek sahibi olacağına yorulur. Bazen de bu rüya bekarlar için güzel bir yuvaya, hayırlı bir eş ve mutlu birlikteliğe yorumlanır. Bekar kişilerin hayırlı bir eşe sahip olmasına, evliler için ise, hanedeki tartışma ve kırgınlıkların son bulup, yerini hoş görü ve sevgiye bırakacağına yorumlanmıştır. Rüyada gemi batması görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Gemi Batması Görmek Nedir

Rüyada gemi batması görmek, rüya sahibinin yaşamındaki iniş ve çıkışlara işaret eder. Gören kişinin bela ve musibetlerden sonra yaşayacağı, huzur ve sükunete tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamlarında risk alarak, getirisi yüksek işler içinde olacağına delalet eder. Beklenmedik şekilde bir büyüme yaşamaya, kişinin kısa zaman içinde zenginlik, mal ve mülk edineceğine yorumlanır.

Rüyada Geminin Battığını Görmek

Rüyada geminin battığını görmek, uzun süreli sıkıntıların giderileceğine, ticaret yada iş yaşamınızda oluşan sorunların yerini mali kazançların alacağına delalet eder. Gören kişi için yeni iş alanlarına yönelmeye, rızkın giderek genişleyerek ferahlık içinde olmaya yorulur.

Rüyada Bindiğin Geminin Batması

Rüyada bindiğin geminin batması, kişinin girişkenliği, azmi ve çalışkanlığı sayesinde iş yaşamında yıldızının parlamasına, tanınan biri olmaya delalet eder. Büyük proje ve ortaklıklara imza atmaya, hem kazanmaya hem de kazandıracağınıza yorumlanır.

Rüyada Denizde Geminin Batması

Rüyada denizde geminin batması, büyük özveri ve emek verilen bir işten alnının akı ile çıkmaya işaret eder. Girişilen işlerden hayırlı ve bereketli kazançlar elde edileceğine, imrenilen bir yaşama kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Geminin Batmasını Görmek

Rüyada geminin batmasını görmek, küçük bir işletme olarak başlanılan iş yaşamının giderek büyümesine delalet eder. Doğru zamanda doğru yerde bulunmaya, fırsatları yerinde değerlendirip güç ve iktidar sahibi olunacağını gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.