Rüyada “ Genelev ” Görmek

Genelev
Rüyada genelev görmek, gören kişi için uzun bir müddet sevdiklerinden ayrı kalacağına, gurbet yaşamına tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada genelev görmek, gören kişi için uzun bir müddet sevdiklerinden ayrı kalacağına, gurbet yaşamına tabir edilir. Genelev gören kişi iş yada özel nedenlerden dolayı bulunduğu konumunu terk ederek başka diyarlara seyahat eder. Aynı zamanda yurt dışında bulunmaya, ev, memleket, hane ve sevdiklere duyulan özleme yorulur. Bazen de rüya sahibinin kendi için değilde yakınlarından gurbete çıkacak olduğunu gösterir. Bazı tabircilere göre ise, zina yapıldığına rivayet edilmiştir. Görülen kişi için hatada olduğuna, bedbaht ve ziyana uğrayanlardan olmak olarak da yorumlanmıştır. Kişi için uyarı anlamı da taşıyan bu rüya girilen işin hatalı olmasına, sizi sıkıntı ve zorluk dolu günlere sürükleyeceğine yorumlanır. Bazen de birini kandırmaya, hakkına girmek olarak da bildirilmiştir. Rüyada genelev görmek ile ilgili farklı tabirler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili alanında uzman hocalarımızdan rüya tabiri isteyebilirsiniz.

Rüyada Genelev Görmek Ne Demek

Rüyada genelev görmek, düş sahibinin iş yada hanesinden uzak düşeceği bir ortam yaşayacağına rivayet edilir. Bazı yorumlara göre ise, hayasızlığa, kötü bir iş yapmaya, harama meyletmek olarak da bildirilmiştir. Diyanet yorumuna göre, eğitim yada görev amaçlı başka bir şehre göç etmeye, gurbetçilik yaşam olarak yorumlanır. İslami anlamı olarak, sevilen kişiler ile aranıza girecek mesafeye, ayrı kalmaya bazen de birini kandırmaya rivayet edilir.

Rüyada Geneleve Gitmek

Rüyada geneleve gitmek, gelecek odaklı düş sahibinin yurt dışına çıkmasına delalet eder. Görülen bu rüya kariyer ve eğitim amaçlı bir organizasyon yada seminerde bulunacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Geneleve Düştüğünü Görmek

Rüyada geneleve düştüğünü görmek, görünüş itibari ile anlaşamayacağınızı düşündüğünüz biri ile aslında bir çok ortak noktanız olduğunu bildirir. Yeni tanışılan fakat ısınamadığınız biri ile ileri zamanlarda iki iyi dost olacağınıza yorulur. Ayrıca uzun süredir peşinde olunan bir iş yada olayın kendi ayağıyla önünüze geleceğine tabir edilir.

Rüyada Genelevden Kaçmak

Rüyada genelevden kaçmak, kötü ve size dert açacak bir olgu yada işi terk etmeye delalet eder. Bazen de tam tersi ifade ile yorumlanarak, kişinin ayağına kadar gelen imkanları kaçırması olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Genelevde Çalıştığını Görmek

Rüyada genelevde çalıştığını görmek, yapılan davranış ve tutumlar nedeni ile yaşadığınız çevre tarafından dışlanmaya işaret eder. Yaşadığınız çevreye karşı bağımsız ve aykırı tutumlar sergilendiğine, hoş karşılanmayan davranışlar içinde olmanıza yorulur.

Rüyada Pavyon Görmek

Rüyada pavyon görmek, toz pembe hayaller peşinde olmaya, boşa harcanan zaman ve maddiyata tabir edilir. Size faydası dokunmayacak bilakis zararı olacak kişiler ile kurulan arkadaşlıklara tabir edilmiştir.

Rüyada Batakhane Görmek

Rüyada batakhane görmek, sıkıntı ve başa gelecek bela olarak yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya ikaz olarak algılanılması gerekip, yapılan iş yada arkadaşlıklara dikkat edilmesi gerektiğine rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.