Rüyada “ Geniş Eve Taşınmak ” Görmek

Geniş Eve Taşınmak
Rüyada geniş eve taşınmak neye delalet eder. Rüyada geniş eve taşınmak İslami anlamı nedir. Rüyada geniş eve taşınmak diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Geniş Eve Taşınmak

Rüyada geniş eve taşınmak;kişi için mutlu süregelen hayata, huzur için yaşamaya yorumlanır. Rüyasında geniş eve taşınan kimse huzur içinde dilediği hayatını yaşar. Bu rüya aynı zaman da mutlu süren birlikteliğe, güzel aileye sahip olmaya, sadık dostluklara işaret edilir. Rüyada geniş eve taşınmak, aynı zaman da hakkınızda hayırlı olan size hayır getirecek işlere yönelerek kendinizi ve ailenizi rahat içinde yaşatacağınıza tabir edilir. Rüya alimlerimize göre anlatılan bu rüya kişilerin amel ve arzularını ifşa ederek, hakkında hayır getirecek rızk kapılarına delalet eder.

Rüyada Geniş Eve Taşınmak Ne Demek?

Rüyada geniş eve taşınmak, genellikle hayra delalet eden bu rüya kişinin ailesi ve sevdikleriyle yaşadığı hayat tabir edilir. Rüyasında geniş haneye taşınan kimse evlilik makamına ererek hayatını kısmetiyle birleştirir. Rüyada geniş eve taşınmak, ailenizin genişlemesine, mutluluğunuzun artmasına, size hayır getirecek güzelliklere yorumlanır. Bu rüya bazen de resmi makamlarda yer alarak söz sahibi olmaya, başarılı süre gelen iş hayatına tabir edilir.

Rüyada Yeni Eve Taşınmak

Rüyada yeni eve taşınmak; hayatınızı eğlenceli hale getirecek aktiviteler yapmaya, şansınızın yaver gitmesine yorumlanır. Kişinin rüyasında yeni eve taşınması, huzur için de yaşayacağı hayata, elde ettiği başarılara, rızka tabir olunur. Rüyada yeni eve taşınmak, olumlu olduğu kadar bu rüyanın tersi de kişi için olumsuzluğa, yaşanan kötülüğe, haksız elde ettiğiniz kazanca delalet eder.

Rüyada Geniş Ev Almak

Rüyada geniş ev almak; büyük yatırımlar yaparak maddi anlamda servet sahibi olan kimselerin ileriye dönük elde edeceği başarılara yorumlanır. Rüyasında geniş ev alan kimse, hayatını sıkıntılardan ve kötülüklerden uzak ferah içinde yaşar. Rüyada geniş ev almak, bazen de yeni başlangıçlara, hayatınızı renkli hale getirmeye, dostluklar kurmaya tabir edilir.

Rüyada Geniş Eve Taşınmanın Psikolojik Anlamı?

Rüyada  geniş eve taşınmak birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren geniş eve taşınmak, rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Rüyada geniş eve taşınmak sembolü içeren tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada geniş eve taşınmak,

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. ayşe dedi ki:

    merhaba!
    ruyamda simdiki evimden daha iyi ferah ve çok büyük bir eve taşındığımızı görüyorum. normalde biraz dağınık birisiyim malesef ama bu eve taşınıp bak evin ferah olması düzenide etkiliyormuş deyip kendimin çok düzenli olduğunu görüyorum. mutfak raflarını açınca aaaa limon varmış diyorum 3_4 kilo sarı limon var ev tamamen toplanmamış. yani kalan malzemeler var aklımdan ya taşınanlar tam eşyalarını taşımamış kalanlar kullansın demiş yada bizimle birlikte birileri daha mı? kalacak acaba diye düşünüyorum. sonra odadan odaya geçiyorum ve sanki üç aile kalacak gibi ne kadar büyük bir ev diyorum. o arada eşim en sondaki karyolaya uzanmış yatak çok iyi diyor( bu arada gerçek hayatta eşimle kavgalı durumdayız) bir önceki odanında yatak ve dolaları çok iyi diyoruz o arada büyük oğlumtavada soğan kavurmuş yatağın üzerindeydi ne alakaysa birazını karyolanın üzerine kazayla döktü. bu arada gerçek hayatta ailede çalışma niyetiyle bulunduğum ilden başka bir ile gitme ihtimalim var çocukların okulundan dolayı siz sonra gelin diyorum. beraber gidersek çocukların okulu veya yıl ortasında adaptasyonları zor olur diyede konuşmamız var. bu arada evin hanımıyım. erkeğin veya kadının görmesi fark ediyor sanırı.