Rüyada “ Geniş Yol ” Görmek

Geniş Yol
Rüyada geniş yol görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada geniş yolda yürüdüğünü görmek iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Geniş Yol Görmek

Rüyada geniş yol görmek; bahta kısmete tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin kısmetinin açılacağına gerek iş hayatında gerekse özel hayatında kısmetsizliğinin son bulup talihinin açılacağına maddi ve manevi yönden bolluğa ereceğine Allah’ın yolunda her daim ilerleyeceğine dualarının kabul olacağına işaret eder.

Rüyada Yol Görmek

Rüyada yol görmek; yolun durumuna ve şekline göre farklı şekillerde anlatılır. Rüyada yol eğer tek gelişli ya da tek gidişli bir yolsa dinde katılığa işaret eder. Eğer çok çeşitli yollar görüldüyse o zaman dinde yeri ve gerçekliği olmayan şeylerin uydurulmasına işaret eder. Rüyada yoluna engel çıkan ve kendine ait şeylerin elinden gittiğini gören kişi yakınlarından birinden ötürü zorluk yaşayabilir. Rüyada düzgün yol görmek; güzel ahlaka İslama işarettir.

Rüyada Taşlı Dar Yol Görmek

Rüyada taşlı dar yol görmek; yaşanacak olan sıkıntıya işaret eder. Eğer kişi rüyasında dar ve taşlı yollardan yürüdüğünü görürse maddi ve manevi anlamda sıkıntı günler yaşayacak bu sıkıntılar kişinin huzursuzlaşmasına neden olacaktır. Eğer yol güzel ve yeşilse o zaman bu aşk hayatına işaret eder. Güzel yol rüyada kapıda olan yeni bir ilişkiyi ifade eder.

Rüyada Geniş Yolda Yürümek

Rüyada geniş yolda yürümek; Allah yolunda ilerlemeye dinin yerine getirdiği vazifeleri yerine getirmeye kul hakkı yemekten kaçınmaya ve rüyayı gören kişinin hayatı boyunca her daim umut kapılarının açık olduğuna işaret eder. Rüyada geniş yolda yürüyen kimse tüm dileklerine kavuşur, karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine girer.

Rüyada Geniş Yolda Koşmak

Rüyada geniş yolda koşmak; uzun süredir çalışılan maddi sebeplerden dolayı ara verilip askıya alına bir işin tekrar projeye alınmasına zorlukların geride kalarak mutluluk kapılarını açmaya,  sosyal hayat içinde tanışılacak hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adım atılacağına yorumlanır. Aynı zamanda, üzüntü verecek bir olaydan kıl payı kurtulmaya işarettir.

Rüyada Düz Yol Görmek

Rüyada düz yol görmek; kişinin dinine olan bağlılığına Allah’ın emir ve yasaklarına bağlı kalmaya dinin yasakladığı günahlardan sakınmaya yorumlanır. Rüyada düz yol görmek aynı zaman da zorlukları aşarak istediği huzura, hatalarının ardından istediği rahatlığa, zorluklara göğüs gererek kazandığı servete, mağlubiyetten sonra ümit ettiği ticari kazanca, zahmet çekerek özlediği ferahlığa delalettir

Rüyada Dikenli Yol Görmek

Rüyada dikenli yol görmek; genel olarak uğursuzluk anlamına gelir hayra işaret etmez. Kişinin dikenli yolda yürümesi yaşayacağı büyük bir üzüntüye ve kedere işaret eder. Rüyada görülen dikenler de o gamın sembolüdür. Dikenli yolda yürüyen kişi artık mecali kalmadığını hissederse o zaman bu bir ölüme işaret eder. Aileden birinin vefatını haber eder.

Rüyada Dikenli Yolda Yürümek

Rüyada dikenli yolda yürümek; dar ve dikenli yol görmekle aynı yoruma tabir edilir. genel olarak kısmet sizliğe, gelecek olan sıkıntılara, aile hayatında ayrımların yaşanmasına işaret eder. Rüyada yolda yürümek aynı zamanda  haksız kazanç sağlayan kişilerden uzaklaşmaya, tecrübe sahibi kişilerin vereceği fikirleri değerlendirmeye,  yeni yeni şeyler denemeye ve hayır getirecek bir konuda büyük ve kendinden adımlarla ilerlemeye yorumlanır.

Rüyada Yol Aramak

Rüyada yol aramak; kişinin çok yakın dostlarından maddi ve manevi destek görerek hayalini kurduğu özlem duyduğu bir işe gireceğine bu iş sayesinde bolluğa ve berekete ereceğine işaret eder. Rüyada yol aramak aynı zamanda, beklenmeyen bir anda karşılaşılan üzücü bir durumun yarattığı kötü bir etkinin ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada Yol Açmak

Rüyada yol açmak; iş hayatın da bazı konularda yanlışa giden işlerin kısa süre inceleneceğine ve yanlışa giden ne varsa düzeltileceğine, haneden hayırsız bir kişinin uzaklaştırılıp eşler arasında sorunların ortadan kalkacağına ve haneye girecek bir kişiye çok dikkat edilmesi gerektiğine aksi halde üzüntü duyulacak bir durumla muhatap olunacağına alamet eder.

Rüyada Kapalı Yol Görmek

Rüyada kapalı yol görmek; haksız kazançla elde edilen bir iş sonrası yaşanacak olan sıkıntılara işaret eder. Kişinin iş hayatında insanları yok sayarak haklarını yiyerek bir yerlere yükselmesine  kendi çıkarları uğruna kişileri bir hiç sayıp onların sırtından geçinmeyi marifet saymayı kazandığı mala yetinmeyip daha fazlasını isterken elindekileri de kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Buzlu Yol Görmek

Rüyada buzlu yol görmek; kuralları çiğnemeyi seven bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bu kişi ile sürtüşme yaşanacağına ve sonunda işle ilgili bir tartışmaya girileceğine işarettir. Buzlu yol aynı zaman da kişinin çok kolay gördüğü bir işe girip tecrübesizliğinden dolayı büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Yol Görmek

Rüyada yeşil yol görmek; kişinin çok etkileneceği bir işle karşılaşacağına bu yüzden içinde taşıdığı sorunların günbegün daha başka sorunlara kapı açacağına, bir an önce bazı büyük kararlar alınması ve bu kararların acilen uygulanması gerektiğine rivayet edilir. Rüyada görülen yeşil yol aynı zaman da iş hayatında bazı sebepler yüzünden iş arkadaşlarınızla tartışacağınıza kısa süreli sorunlar yaşayacağınıza fakat sorunların uzun sürmeyip normale döneceğine yorumlanır.

Rüyada Yol Kaybetmek

Rüyada yol kaybetmek; kişinin girmiş olduğu bir işte tecrübesiz olmasından dolayı sıkıntılar yaşayacağına maddi anlamda çöküşlere sebep olacağına arkadaşlarının hatalarından dolayı büyük anlamda zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Geniş Ve Kenarları Çiçekli Yol Görmek

Rüyada geniş ve kenarları çiçekli yol görmek; aşkla ilgili serüvenler yaşayacağınıza hayatınızın hareketli geçeceğine çevrenizdeki size yakın olan dostlarınızla birlikte kısa süreli eğlenceli tatile çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada Geniş Yolda Kaybolduğunuzu Görmek

Rüyada geniş yolda kaybolduğunuzu görmek; kendini beğenme olarak tabir edilir. Kişinin kendisini insanlardan büyük üstün görerek karşısındaki insanları zayıf görmesine küçümsemesine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. samet keskin dedi ki:

    merhabalar iki tane ayri ruyam okucak yardimci olursaniz sevinirim 1. cisi ruyamda genis dag yolunda aracimla dolaşırken kaza yaptığımı gördüm 2. ci ruyam çalıştığım şirkette mesai esnasinda yakin bir arkadaşımla munasebete giriyorduk kendimizi bir anda ciplak ve Birleşmiş olarak gördüm arkadasım çok istekli görünüyordu bense pasif duruma düşmus kendi kendime kiziyordum

    1. admin dedi ki:

      merhabalar samet bey 1 ci görmüş olduğunuz rüyada zor anların yaşanacağına maddi bir sıkıntınızın olacağına ve bu sıkıntıların yaklaşık 6 ay kadar süreceğine işaret eder. 2 ci rüyanızda ise harama bulaşacağınıza ve günaha gireceğinize işaret eder ve bu günahın bedeli olarak iş yerinizdeki konumunuzdan düşeceğinize yorumlanır.