Rüyada “ Gerdanlık ” Görmek

Gerdanlık
Rüyada gerdanlık görmek, rüya tabircileri tarafından genel mana olarak gören kişinin karşı cinsine yorumlanmıştır.
Etiketler:

Rüyada gerdanlık görmek, rüya tabircileri tarafından genel mana olarak gören kişinin karşı cinsine yorumlanmıştır. Gören kişi erkek ise, sevdiği, aşık olduğu, bağlandığı kadına yorumlanırken, kadın için ise, sevip, saydığı, aşk ile bağlandığı erkeğe yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya hayırlı evlatlar yetiştirmeye, bekar için evlenmeye, evli için hanımına, mutlu bir yuva sahibi olmasına işaret eder. İmam-ı Nablusi’ye göre, rüyada görülen gerdanlık, koca için, zevcesine, büyük hürmet ve sevgi beslediği karısına, çocuklarına, delalet eder demiştir. Kadın için ise bebek müjdesine, sevince, kocasına olan hürmet ve sadakatine tabir edilmiştir. Gerdanlık takmak, mal ve mülke, bolluğa, evlat sahibi olmak olarak bildirilmiştir. Kadının süslü ve değerli taşlar ile bezenmiş gerdanlık görmesi, maddi açıdan varlıklı bir erkek ile hayatını birleştirmesine yorulur. Genel anlamı ile hayırlı sonuçlar almaya, rızkın genişlemesine, darlık ve sıkıntıların geride kalmasına rivayet olunur. Rüyada gerdanlık görmek ile ilgili farklı tabirleri yazımızın devamında görebilirsiniz.

Rüyada Gerdanlık Görmek Diyanet

Rüyada gerdanlık görmek diyanet yorumuna göre, bekar için karşısına çıkacak, yüce gönüllü, kendisine büyük bir aşk ile bağlı olacak kişi ile hayatını birleştirmesine tabir edilir. Gerdanlık veya kolye erkek için bazen de boğmaca hastalığı olarak da rivayet edilmiştir. Aynı zamanda hamile bir kadının bu rüyayı görmesi, sağlıklı erkek evlada delalet eder. İslami olarak ise, gönül hoşluğuna, sevdiği kişi ile yaşamın birleştirileceğine, evliliğe yorumlanır.

Rüyada Gerdanlık Takmak

Rüyada gerdanlık takmak, gelecek adına hayır kapılarının açılacağına, girdiği işlerden büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya, rahatlığa, maddi ve manevi esenlik yaşamak olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Gerdanlık Hediye Almak

Rüyada gerdanlık hediye almak, mesut olmaya, murada ermeye, kişinin sevdiğine Allah’ın izni ile kavuşacağına delalet eder. Kişinin huzur bulacağı, her ortamda kendisini yücelten biri ile olan beraberliği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada altın gerdanlık görmek, düş sahibinin yaşamının istekleri doğrultusunda yürüyeceğini bildirir. İş ve özel yaşam dair sıkıntıların geride kalmasına, yüzün güleceğine, keyif alacağınız güzel zamanların yakın olduğunu bildirir.

Rüyada Gümüş Gerdanlık Görmek

Rüyada gümüş gerdanlık görmek, hane yaşamına yorulan bu rüya, kişinin eşi ve çocukları ile geçireceği aydınlık günlere tabir edilir. şen şakrak olmaya, mesut bir yuva sahibi olunacağını gösterir.

Rüyada Kolye Görmek

Rüyada kolye görmek, gerdanlık rüyalarına göre farklı yorumlar içerir. Gören kişi kadın ise, sükunet içinde olmaya, mutluluk ve sevinç olarak bildirilir. Erkek için ise, şansızlık ve kısmetin kapanmasına tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.