Rüyada “ Geyik ” Görmek

Geyik
Rüyada geyik görmek, genç bir kadının rüyasında geyik görmesi, güzel ve hayır göreceği bir evlada sahip olmaya delalet eder.

Rüyada geyik görmek, genç bir kadının rüyasında geyik görmesi, güzel ve hayır göreceği bir evlada sahip olmaya delalet eder. Bekar için evlenmeye, evli kişilerin hane yaşantısında rahata ermesine işaret eder. Geyik yavrusu görmek kısmet ve borçtan kurtulmaya, kişinin başının geyik olduğunu görmesi, devlet yada bulunduğu topluma reis olmasına, başkanlık etmesine tabir edilmiştir. Salih rüyalardan kabul edilmiş olup, erkek için hayattan tat alacağı işlere yönelmesine, kendisini mutlu edecek olayların cereyan edeceğine yorulur. Aynı zamanda terfi almaya, makam ve mevkinin yükseleceğine rivayet edilir. Genç bir kızın bu rüyayı görmesi muradına ermesine, isteklerine kavuşacağına yorumlanmıştır. Bazı durumlarda ise sıkıntı barındırır. Rüyasında geyik avladığını ve öldürdüğünü görmesi, üzücü bir haber yada olayla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada geyik görmek, ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilir, geyik yavrusu, geyik avlamak vb. rüya tabirlerini okuyabilirsiniz.

Rüyada Geyik Görmek Ne Demek

Rüyada geyik görmek, diyanet yorumuna göre, salih bir evlat sahibi olmaya, kadın için gebe olacağına delalet eder. Kısmet ve bahtın açılmasına, işlerin düzene gireceğine işaret eder. İslami anlamı olarak gören kişinin, sıkıntı ve yaşadığı mali dar boğazdan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada dolaşan geyikler görmek, hane dışından birilerinin canınızı sıkacağına rivayet edilmiştir. Bu kişilerin açtığı sorunlar yüzünden bir süre zorluk görmek olarak da bildirilmiştir.

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyada geyik avlamak, düş sahibinin azimli ve hırslı biri olduğunu gösterir. Gören kişi için miras yada toplu şekilde eline geçecek mali kazanç olarak da yorumlanır.

Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Rüyada geyik yavrusu görmek, kişinin iş yaşamında çalışmalarının karşılığını alacağına, geniş rızık ve mal edineceğine yorulur. Gördüğünüz bu rüya helal lokma ve rızkın kat ve kat artacağına delalet eder.

Rüyada Geyik Eti Yemek

Rüyada geyik eti yemek, zinde ve sağlıklı bir ömür geçirmek olarak bildirilmiştir. Rüya sahibinin yaşamı boyunca uzun süreli sağlık sorunu yaşamadan hali keyif bir yaşam süreceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Geyik Sürüsü Görmek

Rüyada geyik sürüsü görmek, elin bollaşmasına, şans ve kısmetin artacağına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya imanların artacağına, girdiğiniz işlerden yüksek kazanç ve nam elde edeceğinize tabir edilir.

Rüyada Geyik Öldürmek

Rüyada geyik öldürmek, hüzne ve hayal kırıklığına tabir edilmiştir. Geyik öldürdüğünü gören kişi girdiği bir işten hüsran ve maddi kayıp yaşayacaktır demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.