Rüyada “ Gezegen ” Görmek

Gezegen
Rüyada gezegen görmek, düş sahibinin ileri görüşlü, olaylar karşısında soğukkanlılığını koruyan biri olmasına delalet eder.

Rüyada gezegen görmek, düş sahibinin ileri görüşlü, olaylar karşısında soğukkanlılığını koruyan biri olmasına delalet eder. Aynı zamanda hayat yolculuğunda elde edilen tecrübeye, yapılan hatalardan çıkarılan derse tabir edilir. Kişinin düştüğü hataları tekrarlamayacağına, geçmişin kötü izlerini bırakarak gelecek odaklı olmaya yorulur. Ayrıca kişinin kendisini geliştirmesine, toplum  ve yaşadığı çevrede oturmasını kalkmasını bilen biri olduğu olarak da yorumlanmıştır. Hoş görü ve tevazuya, insanlar arasında güzel bir isim ile anılmaya işaret eder. Rüya sahinin tecrübelerini başkalarına aktarabilecek kapasite ve olgunluğa sahip biri olması olarak da yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise, dünya dışı gezegenleri görmek, dahilik ve ilme sahip olmaya, kişinin iç dünyasının güzelliğine, hakkaniyetli olmaya rivayet edilmiştir. Rüyada gezegen görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere yorum bölümünden ulaşabilir, rüyalarınızın tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Gezegen Görmek Ne Demek

Rüyada gezegen görmek, sanata, ilme, ticarete ve çevreye karşı olan ilgiye tabir edilir. Makamın yükselmesine, çaba ve emeklerin karşılığını dolu dolu almak olarak da bildirilmiştir. Diyanet yorumcularına göre görülen gezegen rüya sahibinin bahtının genişliğine, önünün açık olmasına yorulur. İslami anlamı olarak ise, şans ve baht açıklığına, bilgi birikimine ilme sahip olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Jüpiter Gezegeni Görmek

Rüyada Jüpiter gezegeni görmek, yaşanacak zorluk ve sıkıntılı bir sürece işaret eder. Rüyada görülen Jüpiter üst üste gelecek aksiliklere, bela ve musibetlere yorumlanır.

Rüyada Mars Gezegenini Görmek

Rüyada mars gezegeni görmek, başa bela getirecek biri ile kurulacak ahbaplığa işaret eder. Size hayır getirmeyecek birine olan ilgi ve kurulan dostluğa tabir edilmiştir. Aynı zamanda yüzünde nuru olmayan, utanma arlanma bilmeyen biri ile kurulan yakınlık olarak da rivayet edilir.

Rüyada Venüs Gezegenini Görmek

Rüyada Venüs gezegeni görmek, iş yada yakın çevrenizde tanışılan biri sayesinde makam elde edileceğini gösterir. Bu kişi sayesinde bir çok zorluğun üstesinden gelerek, geleceğe emin adımlar ile ilerleyeceğiniz olanaklara sahip olacağınızı gösterir.

Rüyada Merkür Görmek

Rüyada Merkür görmek, hayatınıza dahil olacak biri sayesinde ilminizin artmasına, edineceğiniz tecrübeye yorulur. Görülen bu rüya, yaşamınızın dönüm noktası olacak kişi ile yollarınızın kesişeceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek, aydınlık, nur yüzlü biri ile buluşmaya, sıkıntılı olduğunuz bir süreçte size el verecek, yol gösterecek kişi olarak tabir edilir. Rüyada kamer gören kişi, zorluktan sonra kolaylık ile karşılaşır.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek, dert ve gamdan kurtulmaya, aydınlık geleceğe, sorunların çözüme kavuşmasına tabir edilir. Aynı zamanda aile büyüğüne, bu kişiden görülecek destek ve yardımın sizi ayakta tutacağına delalet eder.

Rüyada Elinde Yıldız Görmek

Rüyada elinde yıldız görmek, hayırlı evlat sahibi olmaya, çocuk ve eşinizden yana şanslı bir yaşam sürmeye delalet eder. Gördüğünüz bu rüya, vatanına, ailesine hayırlı bir evlat yetiştireceğinize, bu kişinin size ve çevresine karşı cömert ve yardımsever olacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.