escort alanya

Rüyada “ Gök Gürültüsü Duymak ” Görmek

Gök Gürültüsü Duymak
Rüyada gök gürültüsü duymak, pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin başına gelen uğursuzluk ve musibetlere işaret eder.

Rüyada gök gürültüsü duymak, pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin başına gelen uğursuzluk ve musibetlere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında üst üste sorunlar yaşamasına her şeyin alt üst olmasına delalet eder. Rüyada gök gürültüsü duymak, rüya sahibini bekleyen kötü günlere, sorun ve sıkıntılara rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin işlerinde maddi kayıplar yaşamasına, borçlanmaya, üzücü olayların yaşanmasına tabir edilmiştir. Rüyada gök gürültüsü duymak, kişinin bela ve musibetler yaşamasına, mal ve mülke azalmaya yorulmuştur. Bu rüyayı görenlerin yaşadıklarından kaynaklı aile hayatının da etkileneceğine, huzurunun kaçmasına, aile düzenin bozulmasına yorulur. Rüyada gök gürültüsü duymak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Gök Gürültüsü Duymak Nedir

Rüyada gök gürültüsü duymak, kişinin üzüntü duyacağı havadisler almasına, yaklaşan problemlere işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin dert ve tasa dolu günler yaşamasına, kederlenmeye yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişi için uyarıcı olup yaşanacak olumsuzluklara önceden sezinleyip önlem alması gereltiğine rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin olaylar karşısında soğukkanlılığını yitirmemesi gerektiğine, sabır ve sukunet içinde olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Gök Gürlemesi

Rüyada gök gürlemesi, kişinin kendisini iş ve sosyal hayatta baskı altına alan kişilerin varlığına, yaşadıklarından dolayı rüya sahibinin gergin bir yapıya sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin korkularından emin olamadığına, gelecek ile ilgili endişeler taşımasına delalet eder.

Rüyada Gök Gürültüsü Ve Şimşek Çakması

Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması, rüya sahibinin kafasını kurcalayan kuşkulara ve endişelere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin insanlara karşı güven duyamamasına, en yakındakilerle bile bazı şeyleri paylaşamadığına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kendisini kötü hissettiren düşünceleri kafasından atamadığına yorulur.

Rüyada Gök Gürültüsü Ve Yağmur Görmek

Rüyada gök gürültüsü ve yağmur görmek, kişinin yaşadığı bazı olumsuzluklardan dolayı kendisini yanlız hissettiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin huzursuz ve mutsuz olmalarına delalet eder.

Rüyada Şimşek Çakması

Rüyada şimşek çakması, kişinin bozulan iş ve özel yaşamının tek tek düzelmesine, üzücü olayların son bulmasına ve daha iyi bir geleceğe yorulur. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi kayıplarını bir bir düzeltmesine, elinin rahatlamasına ve kendini daha iyi hissetmesine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.