Rüyada “ Gökkuşağı ” Görmek

Gökkuşağı
Rüyada gök kuşağı görmek güzel ve temiz ise hayırlı bir rüya olup görülen gök kuşağı rüyası günahlardan arınmaya yorumlanır. Rüyada gök kuşağı i ile ilgili açıklamalar.

Rüyada Gökkuşağı Görmek

Rüyada gök kuşağı görmek; hayatı tüm güzellikleriyle yaşamaya, mutlu olmaya, zevklerinin ve güzelliklerinin farkında olmaya hayatta her türlü keyfi çıkarmaya esenliğe ve huzura işaret eder. Rüyasında gök kuşağı gören kişinin çok şanslı olduğu söylenir çünkü rüya sahibi doyasıya mutlu olacağı bir hayat sürecek, ebediyete göçerken gözü arkada kalmayacak demektir. Aynı zaman da gök kuşağı gören kişi pozitif hayat dolu olumlu kişilerdir. Bu rüyayı gören kimseler daima bardağın dolu tarafından bakar her şeyi olumlu güzel düşünür ufak tefek sorunlara aldırış etmez gönlü rahat kimselerdir.

Diyanet Yorumu;  İmam Nablusi ye göre rüyada gök kuşağı görmek esenlik ve güzelliğe, mutlu huzurlu bir hayat sürmeye maddi ve manevi anlamda bolluğa ve berekete ermeye işaret eder. 

İslami Yorumu; Kirmâni Rahmetullah’ı göre rüyada gök kuşağı görmek sağlık ve paradan yana bütün hayatınız boyunca nasipleneceğinize, yokluk ve darlıktan kurtulmaya yorumlanır. 

Rüyada Gökkuşağı Renkleri Görmek

Rüyada gök kuşağı renkleri görmek; güzellik ve esenlik anlamına gelir. Kişinin ölmeden önce son demlerini güzel huzurlu mutlu yaşayacağına nail olur. Rüyayı gören kimse hayatta elde etmek istediği tüm arzularına kavuşacak hayatı her daim mutlu olacak, isteklerine kavuşup tüm arzularını gerçekleşecektir.  Rüyada görülen gök kuşağı aynı zaman da hayırlı bir kısmete evli bir kimse içinde doğacak olan hayırlı sağlıklı bir evlada yorumlanır.

Rüyada Gökkuşağı’na Dokunmak

Rüyada gök kuşağı’na dokunmak; genel olarak gönül işlerine yorumlanırken bu rüya bazen de kişinin maceracı yönüne tabir eder. Rüyada gök kuşağına dokunmak bazen de kişinin iş hayatında hareketli günler geçireceğine büyük başarılara imza atacağına yaptığı büyük kazançlar sayesinde kazancına kazanç katacağına yorumlanır. Rüyasında gök kuşağına dokunana kişi  yakında büyük bir mutluluk ve keyif duyacağı bir işle ya da gönül işi ile alakadar olacaktır.

Rüyada Ebem Kuşağı Görmek

Rüyada ebem kuşağı görmek; rüyasında ebem kuşağı gören kimse sağlık ve maddiyattan dolayı çok şanslı kimse olacak hayatı boyunca maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntı yaşamayacaktır. Bazı rüya tabirlerine göre ebem kuşağı yokluk ve darlık içinde olmaktan kurtulmaya, bolluğa ve zenginliğe kavuşmaya yorulur.

Rüyada Gökkuşağı’nın Altından Geçmek

Rüyada gök kuşağının altından geçmek; şans ve kısmet kapılarının açılması olarak yorumlanır. Rüyasında gök kuşağının altından geçtiğini gören kişi hayatı boyunca hiç hayal kırıklığına uğramayacak her zaman sağlıklı ve mutlu olacak hayatının her noktasın da mutlu huzurlu günlere nail olacak gerek iş hayatı gerekse özel hayatı eğlenceli ve hareketli geçecek her zaman güvende olacaktır. Gök kuşağının altından geçen kişi tüm arzu ve isteklerine kavuşacak karşısına çıkacak olan kısmetiyle evlenecek hayırlı sağlıklı evlada sahip olacaktır.

Rüyada Birden Fazla Gökkuşağı Görmek

Rüyada birden fazla gök kuşağı görmek; arka arkaya gelecek olan hayırlı kısmetlerin izle yorumlanır. Rüyasında birden fazla gök kuşağı görmek kişinin cefa çektikten sonra hasret duyduğu haysiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği onura delalet eder. Birden fazla gök kuşağı görmek aynı zaman da hasret çekmeye, özlem duyulan birini görmeye, mevki ve makam yönünden yükselmeye, eğlenceli ve hareketli günlere yorumlanır.

Rüyada Rengarenk Gökkuşağı Görmek

Rüyada rengarenk gök kuşağı görmek; gök kuşağı görmek le aynı yorumu içerir. Rüya sahibinin hayatının her anının mutlu huzurlu geçeceğine, istediği tüm arzularına kavuşacağına, sevdikleriyle bir ömür mutlu huzurlu bir hayat süreceğine işaret ederken aynı zaman da sağlıklı hayata, büyük mevkiye ulaşılacağına, bir kaç hafta içinde öğrenilecek müjdeli habere, getirili yatırım içinde bulunacağına, sakin bir hayat süreceğine, taleplerin yerine geleceğine, sevince, mülke gelecek berekete, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna işaret eder.

Rüyada Gece Gökkuşağı Görmek

Rüyada gece gök kuşağı görmek; sıkıntı sonrası huzura ermeye, maddi ve manevi sorunların son bulmasına, kişinin ailesiyle olan soğuk savaşların sona ermesine işaret eder. Rüyada gece gök kuşağı görmek aynı zaman da hayırlı değişimlere, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği mülke, zahmet çekerek hak ettiği saygınlığa, zahmetle kazandığı itibara, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği şana işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.